Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Tento týden v Ulici: Zakázané ovoce, rvačka o dívku a splněná přání

VIDEO: TV NOVA
19. února 2019 | 10:00

Opravdu nelehké životní období zažívá Franta. Teď se navíc bude muset s osudem v podobě partnera dívky, která mu padne do oka, doslova poprat. Není divu, že dostane lekci! Zaskřípe to také mezi Márou a Karlou. Co nebo kdo bude důvodem hádky?

Mára i Karla se k sobě snaží být upřímní, ale ne vždy je to stoprocentně možné, nebo se pravdomluvnost tak úplně nevyplatí. Tentokrát to bude Mára, kdo nechtěně raní Karlu slovy, které jí skoro zlomí srdce. Jenomže co když má pravdu?

Velké emoce projeví nečekaně Veronika. Co všechno se může stát, když člověk na chvíli ztratí hlavu a chová se jako puberťák? Na Veroniku je toho poslední dobou opravdu hodně. Nezastaví se v práci ani doma a únik od reality, který jí připraví Lukáš, bude stát za to. Co z toho nakonec bude a jak to ovlivní Veroničinu budoucnost?

Ota se pomalu probírá z nadšení z toho, že bydlí se dvěma krásnými ženami pod jednou střechou. Zjišťuje, že tohle soužití rozhodně nebude bez problémů, a že na některé věci prostě není připravený. Čím ho dostane dívčí přesilovka v podobě Roziny a Jany?

Sledujte tento týden nové díly Ulice!

Nová posila Ulice točila s pirátem z Karibiku!

Autor: red