Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Lesbická výměna manželek: Náš vztah to upevnilo, máme se ještě radši!

28. dubna 2012 | 05:00

VIDEO: Pro Jitku Dobrovolnou, která odjela do lesbické rodiny, byla Výměna očistcem: „Žít s Andreou byl mazec!“ Soužití s manželem to ale nijak nezasáhlo. Vztah lesbiček se utužil a dokonce si po Výměně navzájem projevují city. „Více mluvíme o tom, co cítíme,“ říká Sylva.

Vulgární lesbička Andrea v roli diktátora

Jitka Dobrovolná vzpomíná na natáčení Výměny manželek nerada. „Pro mě to byl očistec. Výměna byl drsná hlavně kvůli Andree, která je velmi dominantní a chová se jako diktátor. Nikdo si na ni nesmí moc vyskakovat. Pořád mě peskovala a byla vulgární. Když vzpomínám na natáčení, tak se mi vybaví můj první manžel, který byl velmi podobný,“ vysvětluje Jitka.

„Na kafe bych s Andreou určitě nešla. Každá máme jiný pohled na svět a jiné názory. Lesbičky jako takové mi vůbec nevadí. Naopak můj manžel má s odlišnou orientací problém. Nešlo to na něm moc vidět, ale když jsme si pak povídali, svěřil se mi, že první dny se překonával, ale pak už mu přítomnost lesbičky Sylvy vadila a snažil se věnovat dětem, aby si s ní nemusel povídat,“ vypráví Jitka.

Video se připravuje ...
Radovan nebyl z lesbické orientace Sylvy vůbec nadšený • VIDEO: FTV Prima

A jak na Výměnu vzpomíná lesbický pár?

Sylva Mokrášová je za natáčení Výměny manželek ráda. „Byla to pro mě velká zkušenost. Mezi mnou a náhradním manželem Radovanem bylo značné napětí. Vůbec jsme si nerozuměli. V podstatě se dá říct, že jsme celé natáčení přežívali. Nakonec jsme to ale nějak zvládli. Radovan byl navenek vyrovnaný, ale ve skutečnosti se mimo kamery choval jako nervák,“ říká Sylva a vzpomíná na další neshody: „Měla jsem i problém s výchovou jejich dětí. Koupí, co jim na očích vidí.“

A jak na natáčení Výměny manželek vzpomíná Andrea? „Díky Výměně se náš vztah upevnil, za to jsem velmi ráda. Více si říkáme, co cítíme. Celý náš život je lepší. Na Jitku ale moc ráda nevzpomínám. Dobrovolně už bych se s ní nesešla,“ uzavírá Andrea.