Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 19°C

Trapas na rande: Dívka se zasekla v okně při snaze odstranit exkrement!

Dívka se ve snaze odstranit exkrement zasekla v okně.
8. září 2017 | 09:45

Tak na tohle první rande ani jeden z nich jen tak nezapomene. Místo sledování romantického filmu při svíčkách museli zavolat hasiče. Proč? Dívka se zasekla v okně při snaze odstranit exkrement!

Jak informuje web BBC, dívka ucpala záchodovou mísu a na místě zpanikařila. Ve snaze zachránit romantickou noc se rozhodla vyhodit daný exkrement ven z domu. Jenže ten nedopadl do zahrady, nýbrž mezi dvě okna. Ta nešla otevřít, a tak se mladá Angličanka v zoufalství vrhla hlavou napřed mezi ně. A tam se také zasekla.

Liam Smith se poté, co dívku našel, rozhodl pro jistotu zavolat hasiče. Ti mladou ženu obratem vyprostili, ale poškodili při tom jedno z oken. Student práv škodu vyčíslil na v přepočtu 8 500 korun. To bylo na Smithe příliš, a proto se (nepříliš gentlemansky) rozhodl založit crowdfundingovou kampaň, v níž celý příběh dopodrobna vylíčil.

Během necelého dne se Liamovi podařilo vybrat více než desetinásobek původní částky. Smith v rozhovoru pro BBC přiznal, že se s dívkou dohodli na rozdělení přebytku mezi charitativní organizace. Zároveň dodal, že poněkud bizarní schůzka ho nijak neodradila „Kdo ví, co budoucnost přinese. To nejtěžší už máme určitě za sebou,“ uvedl pro BBC.

Další zajímavé zprávy najdete ZDE na webu Reflex.cz


Autor: Martin Mrázek - Reflex.cz