Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Připravte si kapesníčky! Tato vánoční videa vás dojmou!

22. prosince 2016 | 06:00

Existují dvě situace, kdy jsou Vánoce nejkrásnější. Když jste děti a radujete se z dárků, které vám Ježíšek přinesl, a pak když se jako dospělí nemůžete nabažit pocitu z toho, jak vaše děti rozbalují dárky. Někdy mohou být ale překvapení tak silná, že to dojme i nezaujatého pozorovatele. 

Ani si nevzpomínám, kolikrát jsem já sama chtěla od Ježíška pejska. Aby bylo jasno – vždy jsme psa doma měli a toto bylo v období, kdy nám zrovna jeden zemřel. A nedovedu si představit tu euforii, kdyby na mne tenkrát zpod stromečku skutečně vyskočilo roztomilé štěňátko. My jsme pro něj nicméně jeli až po Vánocích do útulku, ale to je jiný příběh. 

Na rozdíl ode mne totiž mnoho dětí své vytoužené štěňátko pod stromečkem skutečně najde. Neřešme teď, zda je to správný dárek, či nikoliv. Ale dětské štěstí, které se v tu chvíli začne linout domácností, je k nezaplacení. 

Holčičky radost z toho, že dostala k Vánocům pejska. • VIDEO: The Dodo/BPŽ

Podívejte se na video, které ukazuje čistou dětskou radost poté, co pod stromečkem děti našly tolik vytoužené zvířátko.

Radost dětí, když pod stromečkem najdou štěňátko. • VIDEO: youtube.com

Na druhé straně – ne všechny rodiče touží vidět své děti v slzách dojetí. Někteří jsou tak škodolibí, že zadělají na slzy smutku a trpkého zklamání. No, doufejme, že v dalším balíčku našly děti něco, co je skutečně potěšilo... 

Když si rodiče udělají legraci ze svých dětí a dají jim dárky, které rozhodně nechtěly. • VIDEO: Youtube.com/BPŽ

A co vy? Jaký byl váš nejkrásnější vánoční dárek? 

Čtenářky se svěřily, jak omylem otěhotněly