Svěřily jste se nám: Jsme lesbičky a nestydíme se za to! | Pro ženy | Blesk.cz

Svěřily jste se nám: Jsme lesbičky a nestydíme se za to!

16. června 2014 | 06:00

Jitka, Vlaďka a Marie objevily svou sexualitu až po nevydařených vztazích. V otevřené zpovědi přiznaly, jak poznaly své partnerky a jak se vypořádávaly s nepochopením okolí…

Marie (34): Kvůli Agátě jsem se po roce manželství rozvedla

Na to období, kdy jsem v jednom měsíci musela řešit rozvod, nenávist ze strany manžela i jeho matky a zklamání mých rodičů nevzpomínám ráda, ale jen díky tomu všemu jsem teď šťastná.

Agáta mi do života vstoupila už před osmi lety, kdy jsem ještě chodila s Mirkem. Nedá se říct, že bychom byly kamarádky na život a na smrt, ale věděly jsme o sobě a když jsme se potkaly, zašly jsme na kafe a propovídaly i několik hodin. Nikdy mě ale nenapadlo, že s ní jednou budu plánovat společný život, že se kvůli ní rozvedu a znepřátelím si spoustu svých blízkých.

sex
Půl roku po svatbě s Mirkem jsme se s Agátou potkaly na jedné party. Obě jsme toho dost vypily a došlo k tomu, o čem jsem do té doby jen slyšela. Po půlnoci jsme stály za domem, opřené o zeď… a já jsem zničehonic začala Agátu líbat. Doteď nejsem schopná říct, co mě to napadlo, prostě jsem cítila vzrušení, opojný pocit zakázaného hříchu a také touhu vyzkoušet si, jak líbá žena.

Lesbičky
Však mi také tehdy Agáta se smíchem řekla, že to bere s nadhledem jako takový úlet a že ráno nebudu ani vědět, co se stalo. Jenže já si všechno pamatovala, hlavně onen úžasný pocit, který jsem z našeho sblížení měla. A tak jsem Agátě po třech dnech zavolala a řekla, že ji chci vidět. Byla překvapená, ale jak později přiznala, nemohla na mě přestat myslet a doufala, že to nebyl jen nevinný flirt.

Lesbičky
Pak už to šlo ráz naráz. Doma jsem to oznámila nejdřív Mirkovi, pak našim. Bylo to smutné, nikdo mi tehdy nevěřil, pokládali mě za „exota“, který z rozmařilosti neví, co by… Agáta mi ale byla celou dobu oporou, a tak jsme nakonec všechno zvládly. Mirek má dnes novou známost, moji rodiče se s naším vztahem smiřují – naštěstí mají Agátu celkem rádi – a my dvě jsme v sobě našly lásku (snad) na celý život…“

Jak se s novou „realitou“ potýkaly Jitka s Vlaďkou? A jaké další (slavné) ženy nepotřebují ve svém životě, náruči ani posteli chlapa? Dozvíte se v novém čísle BPŽ.

Autor: dit