Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Svůdná velryba!? Váží 280 kg a živí se prodejem sexy fotek

9. října 2013 | 06:00

Překypovaly sex-appealem, přesto byly sladké a nevinné. Pin-up girls byly idolem miliónů mužů. Tím je i Christina Paez (39), téměř tří set kilová baculka, jejíž sexy fotky  v prádle jdou překvapivě na odbyt. Co na ni říkáte?

Nikdy nebyla žádnou Twiggy, ale netrápila jí ani nadváha. Američanka Christina Paez z Medfordu v Oregonu, která je matkou tří dětí, byla zkrátka úplně průměrnou ženou a matkou. Až do tragické události, která jí změnila život. Při porodu jí zemřela dcera. 

Smrt miminka spustila lavinu depresí. Ty zoufalá žena začala řešit chorobným přejídáním se. V jejím každodenním jídelníčku nechyběla smažená jídla, chipsy, koláče, dorty a další sladkosti. Smutek a prázdnotu chtěla zajíst.

Nakonec se Christina "vyžrala" na neuvěřitelných 280 kilogramů. Až tehdy jí došlo, že to s jídlem přehnala. Uvědomila si, jaké devastující účinky na její tělo i zdraví tahle morbidní obezita má. Rozhodla se, že musí zhubnout.

V té době ale náhodou zjistila, že si fotky jejího obtloustlého těla našli své příznivce. A nebylo jich málo. Navíc byli dokonce ochotni za tyhle "perverzní" obrázky platit. A tak se žádné hubnutí nekonalo.

Christina Paez nemá důvod zhubnout, zjistila totiž, že si prodejem sexy fotek může vydělat slušné peníze.

Christina, která byla zpočátku ze svých tukových polštářů nešťastná, teď místo toho, aby je schovávala pod volné tuniky, pózuje před objektivem fotoaparátu téměř nahá. A fanoušku ochotných za tyhle snímky platit rychle přibývá.

I když se morbidně obézní matka už téměř nemůže hýbat, díky mužům, kteří se rádi podívají na "pořádnou ženskou", má nové zaměstnání. Stala se z ní podnikatelka, která prodává své vlastní tělo. Jak sama tvrdí, je takovou novodobou pin-up girl, která prodejem svých eroticky laděných fotografií uživí celou rodinu.