Proto se rozhodla přestat staré tetování schovávat pod hodinkami a něco s ním udělat. Tetování samozřejmě nejde z kůže „vygumovat“. Ani lasery nepodávají stoprocentní výsledky. Nejelegantnější řešení tedy je nechat si tetování překrýt jiným.
Předělávka, neboli cover, nejde udělat vždy a pro tatéry je to náročnější než pracovat s čistou kůží. Musí samozřejmě vycházet z původního motivu. „Cover musí být vždycky větší než původní tetování,“ vysvětluje tatérka Any z tetovacího studia Hell. Specializuje se na pohádkové, zvířecí a fantasy motivy. Často je doprovází ornament a právě kvůli ornamentu si ji Štěpánka vybrala. Nabídla tatérce i velkorysý prostor, což je u předělávek důležité.
Any nechala předloktí a část hřbetu ruky rozkvést květinovým motivem. Původní nepovedené tetování se schovalo pod černý pásek. Minulost máme přece všichni. Můžeme ji samozřejmě tutlat, ale větší umění je navázat na ni a přetvořit ji v něco krásného.
Podívejte se na Štěpánčino původní i nové tetování v prvním dílu Tattoo polepšovny, kde si berou do parády nepovedená tetování.