Čtvrtek 28. září 2023
Polojasno 24°C

Teď jedině sex ve sprše! Polohy, které vám ho usnadní

 • 7. srpna 2018 | 06:00

  V těchto letních parnech se člověk zpotí okamžitě, jakmile vyjde ze sprchy, jakákoli aktivita je vlastně vysilující a namáhavá. Paradoxně chuť na sex v teplém počasí stoupá, vše je mnohem lépe prokrveno, a tudíž si ho také více užíváme. Vyzrajte na vedro sexem ve sprše, tyhle polohy vám ho usnadní.

 • Zezadu vestoje


  Autor: iStock
  Tato poloha vám nabízí velkou stabilitu a také v tomto úhlu průniku stimuluje penis bod G, takže to je pro vás velká výhra.
  Jak na to: Oba dva si stoupnete za sebe, vy dopředu, nohy mírně od sebe, stabilizované na podlaze. Zapřete se o kolena, stěnu sprchy nebo cokoli, co vás podrží, až do vás bude zezadu vnikat partner.

 • Baletka


  Autor: iStock
  Tato poloha je už trochu složitější na balanc. Pokud má partner možnost se zapřít o stěnu sprchy, určitě to bude jednodušší.
  Jak na to: Stojíte čelem proti sobě, vy zvednete jednu nohu, omotáte ji partnerovi kolem stehna, nebo pokud máte ve sprše schůdek, můžete ji položit na něj, abyste byla ještě stabilnější. Podsadíte pánev a partner do vás zepředu proniká.

  Podívejte se na video, jak si vybrat svou první erotickou pomůcku:

  Video se připravuje ...
  Jak si vybrat svou první erotickou pomůcku a na co si dát pozor • VIDEO: Adam Balažovič/bpž

 • Na stojáka


  Autor: iStock
  Poloha je vhodná pouze pro ty dvojice, kde je muž větší a má silné paže. Jinak je náročná na balanc, především partnerův.
  Jak na to: Stojíte proti sobě, partner vás zvedne a vy se kolem něj obtočíte nohama. Muž vás nadzvedává nahoru a dolů a vy se můžete za jeho hlavou opírat o stěnu nebo se ho držet pevně kolem krku.

 • Sólo akce


  Autor: iStock
  Sprcha je výborná i v případě, že jste právě bez partnera nebo není zrovna po ruce. Masturbace ve sprše je totiž velice příjemná, především v horkých dnech.

  Jak na to: Dráždit se můžete všemi možnými způsoby, ale proud tekoucí vody vyvíjí příjemný tlak, takže si sprchou můžete přejíždět po celém těle a zastavit vždycky tam, kde vám to bude nejpříjemnější. 

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...