Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Polojasno 24°C

5 mýtů o pubickém ochlupení. Věříte, že sex s chloupky je horší?

 • ..
  16. května 2017 | 06:00

  Pubické chloupky některé ženy považují za svého nepřítele. Holení, pupínky, podrážděná kůže, pečlivá starost o to, abychom jim daly nějaký tvar. Jsou ženy, které si své chloupky hýčkají. Kobereček lásky, jak se jim také někdy říká, je ovšem opředen několika mýty, které rozhodně nejsou pravda.

 • Pubické chloupky brání sexuálnímu prožitku


  Autor: shutterstock
  V tomto bodě záleží na tom, jak moc intenzivní kontakt a dotek žena při sexu potřebuje. Bez chloupků je kůže mnohem citlivější, a proto spousta žen tuto variantu preferuje. Chloupky rozhodně neblokují prožitek, jen je trošičku jiný.

 • Chloupky mají stejnou barvu jako vlasy


  Autor: shutterstock
  Toto je jeden z největších mýtů. Barva vlasů a pubického ochlupení vůbec nemusí být stejná. Mnohem jasněji to poznáte podle barvy obočí. Podle toho se ve valné většině případů nemůžete zmýlit.

  Video se připravuje ...
  Proslavily ji pubické chloupky, teď se stala téměř ve čtyřiceti matkou • VIDEO: Tereza Kovářová

 • Zarostlé přirození není sexy


  Autor: shutterstock
  Tohle záleží jedině na vašem partnerovi. Některým mužům se ochlupení líbí a doslova je vzrušuje. Je také dokázáno, že na chloupcích vznikají feromony. Ty mohou muže silně přitahovat.

 • Chloupky nikdy nepřestanou růst


  Autor: Shutterstock.com
  Chloupky nejsou jako vlasy, takže pokud se rozhodnete nechat si narůst menší chlupatou ozdobičku, potom pamatujte na to, že chlup dorůstá vždy na jistou délku, která je jiná u každého jedince. Jakmile doroste svého maxima, vypadne. Během života mohou řídnout a tenčit se.

 • Pokud máte citlivou pleť, neměla byste se holit


  ...
  Autor: shutterstock.com
  Citlivá kůže není důvod k tomu, neholit se, jen musíte zvolit jemnější přístup. Používat přípravky, které zmenší riziko zarudnutí: jako speciální holicí krémy. Možná by pro vás bylo lepší zvolit jiný druh depilace než holení, například vosk nebo laser.

   

   

Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...