Přiznání mužů: Nejzvláštnější věci, které nás vzrušují na ženách | Pro ženy | Blesk.cz

Přiznání mužů: Nejzvláštnější věci, které nás vzrušují na ženách

 • 8. října 2016 | 06:00

  Pokud chcete zaujmout muže, můžete se zaměřit pouze na vizuální stránku, často stačí velký výstřih nebo krátká sukně. Pokud máte co ukazovat, je jasné, že se chytí skoro každý z nich. Ovšem muži na nás oceňují ještě další věci, které je dokážou vzrušit možná víc než vnadný dekolt.

 • Spontánnost

  Místo romantiky nás v lese čekal šok!
  Mužům se líbí jistá hravost a spontánnost, kterou projevujeme. Například když jdete na romantickou procházku a najednou ho zatáhnete do křoví nebo do telefonní budky a začnete se s ním vášnivě líbat.

 • Zranitelnost

  zranitelná
  Tohle pro některé z nás je dost těžko přijatelné a těžko stravitelné sousto. Je ale fakt, že muže na ženách přitahuje vřelost, roztomilost a zranitelnost. Připadají si pak vedle takových žen jako silní alfa samci. Pokud jste žena, která se soustředí na kariéru a mezi konkurencí musí mít ostré lokty, a vyzařuje z vás síla a nezávislost, mohou z vás mít muži strach.

 • Pomoc druhým

  Studie z British Journal of Psychology dokazuje, že lidé, kteří pomáhají druhým, jsou mnohem přitažlivější pro opačné pohlaví a mají více sexu. Příště až budete plánovat rande, možná zkuste nějakou činnost, kterou budete konat dobré skutky, nebo mu aspoň ukažte fotografie, které dokazují, že pomáháte druhým.

 • Společné chvilky

  V počátku vztahu ho něčím podobným zřejmě nenažhavíte do běla, ale je prokázáno, že muži, kteří jsou již nějakou dobu ve vztahu nebo manželství, milují společné chvilky. Ležet v posteli a číst si společně knihy, společné večeře, film v televizi. Vytváří to kýženou intimitu.

 • Škádlení

  Vyšetření prsou by měla žena provádět od dvacátého roku života. Ale když začnete dřív, jedině dobře pro vás.
  Muži jsou vizuálně zaměřené bytosti, a proto není divu, že je vzrušuje vaše nahota. Nedávejte mu ji ale jen tak, trošku ho poškádlete. Ukažte mu kousek a zase ho zakryjte. Zahrajte si trochu na schovku.

 • Vůně dýňového koláče

  V Chicagu existuje institut, který zjišťuje, jak působí chutě a vůně na různé lidské smysly. Tak se mimo jiné zjistilo, že vůně dýňového koláče smíchaná s levandulí zvyšuje prokrvení penisu více než dalších osmadvacet zkoumaných vůní. Možná to vyvolává v mužích pocit uvolnění a bezpečí.

 • Červená barva

  Možná byste měla zvážit obměnu šatníku. Pokud totiž chcete upoutat mužovu pozornost a být pro něj sexy, v červené vám to půjde lépe. Další studie totiž zkoumala muže, kterým dávali obrázky žen v různých barvách oblečení. Jasný prim měly ty v červené barvě. Možná to není úplně náhoda. Ženy a samičky primátů totiž rudnou v obličeji v období před ovulací, aby nalákaly opačné pohlaví. 

Diskuse ke článku
.