Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

Sexuální přiznání žen: To nejodvážnější, o co jsme si v posteli řekly!

 • 19. dubna 2023 | 06:00

  Snad každá z nás nosí v hlavě více či méně odvážné sexuální fantazie. Občas si večer před spaním nebo ráno po probuzení přehráváme jisté situace pod zavřenými víčky. Jak by to vypadalo, kdybychom naše sexuální touhy vyslovily nahlas: pěkně beze studu o ně požádaly partnera? Ne každá žena se k tomu odhodlá, ale nemusíte se bát. Příkladem jdou tyto dámy, které se svěřily s tím, o co nejbláznivějšího si v posteli řekly a jak to dopadlo. 

 • Michaela

  Autor: shutterstock
  Povídala jsem si s kamarádkou a ta mi řekla, že se seznámila s klukem, kterého vzrušovalo, když se na ně někdo dívá během sexu. Myslela jsem si, že takové věci se dějí jen ve filmu, ale připadalo mi to vzrušující. Zeptala jsem se doma svého přítele, jestli to nechce vyzkoušet. Našli jsme nakonec někoho, kdo seděl a díval se na nás, byla to jako taková zvláštní švédská trojka, ale s tím, že ten třetí se do sexuálních hrátek nijak nezapojoval.

  VIDEO: Nejsi v tom sama: Se sexexpertkou o ženské sexualitě a schopnosti dosáhnout orgasmu

  Video se připravuje ...
  Nejsi v tom sama: Se sexexpertkou o ženské sexualitě a schopnosti dosáhnout orgasmu • VIDEO: Videohub

 • Karla

  Autor: shutterstock
  Strašně jsem chtěla zkusit hrát různé role. Jako policajt a delikvent nebo něco podobného. Jen jsem nevěděla, jak to mému příteli říct. Nakonec jsem ho poprosila, jestli by nemohl chvíli předstírat, že je můj student – a já budu jeho učitelka. Moc se mu to líbilo a teď už se takhle bavíme docela pravidelně.

 • Šárka

  Autor: shutterstock
  Zeptala jsem se svého přítele, jestli by mě mohl orálně uspokojit v době menstruace. Asi to není pro každého, ale jemu to nevadí. Nemůžu se toho nabažit a jsem ráda, že je tak otevřený, že z toho nedělá žádnou vědu. To je asi ta nejlepší rada pro všechny: nedělat z toho bůhví co a prostě se zeptat.

  VIDEO: Nejsi v tom sama: Alena Doláková - Vím, jak je těžké, vyrovnat se se znásilněním

  Video se připravuje ...
  Nejsi v tom sama: Alena Doláková - Vím, jak je těžké, vyrovnat se se znásilněním • VIDEO: videohub

 • Viktorie

  Autor: shutterstock
  Měla jsem u sebe doma pánskou návštěvu, ale bylo to v pracovní den a já pracuji z domova. Nějak jsme se škádlili a vzrušovali tak, že jsem ho prostě musela mít. Jenže problém byl v tom, že jsem akorát musela být hodinu na konferenčním hovoru na telefonu. Nakonec jsem ho přesvědčila, že si to rozdáme tak jako tak, jen jsem telefon dala na tichý režim, aby nebylo slyšet, co se u mě děje. Každých pár minut jsem musela vypnout tichý režim a nějak se zapojit, abych nebyla podezřelá. Bylo to náročné, ale děsně vzrušující!

 • Jana

  Autor: shutterstock
  Na střední škole jsem chodila s klukem, který se rád oblékal do ženského prádla. Na tom mi nepřišlo nic tak podivného, mnohem podivnější možná je, že se mi od té doby docela líbí, když má chlap v posteli na sobě dámské prádlo. Když jsem o to poprvé poprosila jednoho kluka, byl z toho v šoku. Pravděpodobně si myslel, že jsem úplný blázen. Samozřejmě to neudělal. No co, stane se. 

Diskuse ke článku
.