Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Líbání je základ aneb co by si ženy přály, aby muži věděli

 • 19. července 2016 | 06:00

  Říkáte si, že rozcházet se s někým jen kvůli tomu, že je vážně strašný v líbání, není dost dobrý důvod? Pak jste asi jedna z mála, jisté studie dokazují, že tak učinil alespoň každý pátý člověk. Není divu – vždyť jak si pamatujeme, na začátku vztahu se od svého vyvoleného jen těžko odtrhneme. Tohle jsou zásadní chyby a přály bychom si, aby se jich muži vystříhali.

 • Méně je někdy více

  Autor: profimedia.cz
  Líbání s jazykem je skvělé, ale všeho moc škodí. Rozhodně není nikdo zvědavý na vymetání mandlí. Vášeň je na místě, ale pozor na to – my potřebujeme stejně tak jako vy dýchat, takže na to při líbání prosím myslete.

 • Čtěte řeč našeho těla

  Autor: Shutterstock.com
  Ano, je pravda, že mnohdy se chováme tak, jako bychom byly přesvědčeny, že muži dokážou číst naše myšlenky – nebo by měli. Není tomu tak, to je jasné, ale pokud budete dostatečně citliví a budete vnímat řeč těla a rtů, kterou promlouváme při líbání, tak byste měli pochopit, kdy je třeba změnit tempo a zkusit třeba něco podle nás.

 • Ne každý se líbá na veřejnosti

  Autor: shutterstock.com
  Samozřejmě že nám jsou příjemné důkazy náklonnosti a něžnosti, a to kdekoli. Každá z nás má ovšem hranice jinde. Být přišpendlená na jukebox a ve dvě ráno se oddávat líbací seanci v baru všem na očích, to nezvládne každá. Nebo v dopravním prostředku pár centimetrů od spolusedících rozjet žhavou líbací předehru. Berte prosím proto ohledy.

 • Kousat, když máš povoleno

  Autor: profimedia.cz
  O kousání nám už říkali ve školce: „Nemůžeš přece jen tak chodit a kousat do lidí!“ Od té doby se toho mnoho nezměnilo, opravdu to platí. Pokud zuby jen tak lehce přejedete po rtech nebo jazyku, pak se nikdo zlobit nebude, ale kousání bolí a ne každý to má rád, zjistěte si to.

 • Značkování

  Autor: Shutterstock.com
  Nejsme už na základce a cucfleky nejsou cool. Přece jen můžete sát a cucat něčí krk nebo jiné části těla, aniž by z této aktivity vznikl její důkaz. Značkují se krávy, my jsme ženy.

 • Dominantní versus agresivní

  Autor: shutterstock
  Máme rády muže, kteří vědí, co dělají, a sebevědomí a zkušenosti předvádějí i na poli milostném. Je ovšem rozdíl mezi tím, být dominantní a ovládat situaci, a tím, být agresivní. V případě, kdy líbání vypadá tak, jako byste nás chtěli znásilnit obličejem, je čas ubrat.

Klíčová slova:  sex, líbání, technika, smyslný, erotika, pusa, líbat se
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...