Pondělí 5. června 2023
Svátek slaví Dobroslav, zítra Norbert
Oblačno, déšť 21°C

5 věcí o bodu G, které jste určitě nevěděla! Nechte si poradit!

 • 23. dubna 2016 | 06:00

  Bod G by se mezi erotogenními zónami dal přirovnat k VIP celebritě, která se vyhřívá na výsluní popularity. Nejvíc se o něm hovoří a existuje pravděpodobně nejvíc poloh, které jsou ušity na míru jeho dráždění. Samozřejmě že ty ženy, které ještě ani nenašly vstup do VIP zóny, mohou být trochu frustrované. Ale nenechte se odradit, chce to jen zkoušet, hledat a být trpělivá – a na VIP list se jistě brzy dostanete!

 • Je to bratránek klitorisu

  Autor: shutterstock
  Není náhoda, že dráždění bodu G je tak příjemné. Je to tím, že je to ve skutečnosti něco jako zadní část nebo kořen klitorisu. To znamená, že jsou obě zóny propojeny a dráždění obou zón najednou vyvolává mnohem silnější prožitek! Je to jedna rodina a ruku v ruce nás dovedou do stavu extáze. 

 • Je to lump

  Autor: shutterstock
  Přestože vysvětlení toho, kde se bod G nachází, se zdá dost jasné a logické, není to s ním, stejně jako se ženami vůbec, jednoduché. Přestože většina pramenů hovoří o tom, že ho najdete na přední stěně vaginy, jsou i  experti, kteří jsou přesvědčeni, že leží v děloze. 

 • Potěšení není vždy zaručeno

  Autor: Shutterstock.com
  Pokud se trápíte kvůli tomu, že nemůžete svůj bod G najít nebo že vám nefunguje, vůbec se nestresujte. Neexistuje dosud vysvětlení, proč u některých žen funguje jako tlačítko, které stačí jen zmáčknout, a orgasmus je tu, zatímco jiným se to nikdy nepodaří. Souvisí to pravděpodobně s psychikou stejně jako s rozdílnými citlivostmi v této oblasti. 

 • Původce ženské ejakulace

  Autor: shutterstock
  Ženské ejakulaci se také jinak říká squirting. Je to výron tekutiny z horní části vaginy, ke kterému dochází v extrémním vzrušení. K tomu právě může dojít intenzivní stimulací bodu G. 

 • Možnost zvětšení

  Autor: shutterstock
  Někteří plastičtí chirurgové přišli s nápadem, že by mohli tuto extrémně citlivou část vaginy zvětšit, aby tím žena měla větší šanci k dosažení orgasmu jejím drážděním. Poměrně mnoho rozumných hlasů ale varovalo, že zákrok nemá žádný efekt a mohl by spíš uškodit než pomoci, takže se naštěstí od tohoto nápadu zase upustilo.

Klíčová slova:  sex, orgasmus, bod G, jak na to
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...