Pátek 1. prosince 2023
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Zataženo, sněžení 0°C

Co by si těchto 6 žen přálo vědět před análním sexem

 • Co byste si před prvním análním sexem přála vědět vy?
  22. února 2016 | 10:18

  Nezáleží na tom, kolik sexuálních partnerů jste měla. S každým je první anální sex něco nového a přijdete si, že jste v tomto směru ještě panna. Pocit nevědomosti je vzrušující – stejně tak jako stresující. Máte strach, že to může přinést trapné okamžiky, které nesnášíte. Abyste se jakýmkoliv faux pas vyhnula, prostudujte si zpovědi těchto žen.

 • Magdaléna

  Anální sex
  Autor: shutterstock
  Bylo by opravdu super, kdybych před prvním análním sexem věděla, že to, že to zabolí, ještě neznamená, že je něco špatně a že je nutné se hned kontrolovat, jestli nedošlo k poranění. Zpočátku je totiž normální, že cítíte trochu větší tlak a je to spíš nepříjemné a možná malinko bolestivé, ale to je jen chvíli. Něco jiného samozřejmě je, pokud je bolest ostrá a nepřirozená, pak určitě přestaňte a začněte to řešit.
 • Anička

  Video se připravuje ...
  Expertka radí, jak si vybrat anální pomůcky • VIDEO: Adam Balažovič
  Vím, že to asi není úplně zdravotně nezávadná rada, a možná bych to tu neměla říkat, ale myslím si, že pokud chcete vyzkoušet anální sex, je to mnohem snazší po pár skleničkách alkoholu. Nevím, asi jak se člověk uvolní a padají z něho zábrany, tak je na anální sex lépe připraven a rozhodně se tolik nestydí a nepřipadá si divně.
 • Hana

  Sexy zadek
  Autor: shutterstock
  Je to asi absolutně jasné, ale je dobré to slyšet. S každým partnerem je to úplně o něčem jiném! Pokud se k vám jeden muž choval nevybíravě, neznamená to, že jsou takoví všichni. Můj první "anální přítel" do mne vstoupil bez použití jakýchkoliv lubrikačních pomůcek, protože získal pocit, že jsem už dostatečně připravena. To samozřejmě bolelo a od té doby jsem se tomuto druhu sexu vyhýbala. Můj nynější přítel je úplně jiný, je velice pozorný a pokaždé se postará o to, abych byla opravdu vzrušená a sama to chtěla.
 • Marika

  Sexy zadek
  Autor: shutterstock
  Pokud jste na lačno, je to na nic! Máte pocit, jako byste chtěla na velkou, a přijde vám, že už to neudržíte. A přitom jste úplně prázdná. Je to divné. V každém případě není ani dobré se přecpávat. Při análním sexu se vám totiž bude zdát, že je mnohem hlouběji než při normálním sexu. Nechcete přitom být ještě přejedená.
 • Andrea

  Sexy zadek
  Autor: shutterstock
  Lubrikant, lubrikant a ještě jednou lubrikant. Kéž bych to věděla, že přirozená vlhkost vaginy nepostačí na to, aby potěšení pokračovalo i v konečníku. Pocit, kdy svíráte křečovitě polštář a modlíte se, aby to už skončilo. Přítel nemá ani tušení, dokud neuvidí vaši tvář zkřivenou bolestí. Lubrikační gel je klíčem k tomu, aby anální sex proběhl hladce a přinesl vám potěšení. Je také důležité vybrat ten správný, který bude vyhovovat jak vám, tak vašemu partnerovi.

Diskuse ke článku
.