Čtvrtek 28. září 2023
Polojasno 24°C

Tvar jeho zadku prozradí, jaký bude v posteli

 • Tvar mužského pozadí vám může prozradit mnohé
  12. června 2014 | 15:20

  Když se zeptáte jakékoli ženy, co je ta první věc, které si u muže všímá, většina odpovědí bude znít: „Zadek.“ Samozřejmě, že jsou tu ještě mužné paže, sexy pohled a pěkný úsměv, ale zadek je vždy jedna z partií, které ženy přitahují. Mužské zadky jsou stejně tak sexy jako ty ženské, na které se zase rádi dívají muži. Pokud vidíte pěkný zadeček, co se vám rázem začne honit hlavou? Jistě, jsou to hříšné myšlenky, že ano? Proto vám dnes také prozradíme, jak podle tvaru mužského zadku poznáte, jaký je milenec.

 • Pevný, vypracovaný a ve tvaru srdce


  Tenhle druh zadečku je jako vystřiženy z časopisu, prostě ukázkový, něco podobného se prý ale bohužel nedá říct také o jeho nositeli a mileneckých schopnostech. Tento typ je extrémně sebestředný a ještě k tomu rychlý. Je mu úplně jedno, jestli ze sexu s ním, máte něco vy, myslí především na svůj orgasmus. Jediné co vás může malinko utěšit je právě pohled na jeho skvělé tělo. To ale nakonec stejně nestačí.
  Tvar mužského pozadí vám může prozradit mnohé
  Autor: shutterstock


 • Ukázkový zadek v kalhotách


  Tenhle muž, jehož skvostné pozadí se skvěle vyjímá v jakýchkoliv kalhotách, především džínech, je výborný milenec, kterého netěší jen vlastní uspokojení, ale touží po tom, aby se to líbilo i vám. V postelových hrátkách si s tímhle milencem rozhodně užijete, protože miluje experimenty a sex miluje.
  Tvar mužského pozadí vám může prozradit mnohé
  Autor: shutterstock


 • Zadek větších rozměrů


  Velký zadek všeobecně není příliš atraktivní, ani ženy s velkým pozadím to nemají lehké, ale kupodivu na ženách, je tahle zvětšená partie mnohdy brána jako znak plodnosti. Velký zadek u chlapa značí spíše to, že není příliš aktivní, že zřejmě mnohem více než sex miluje dobré jídlo a piti, takže pokud jste vášnivá kuchařka a plně vás uspokojuje někomu podstrojovat, tenhle typ muže bude trefa do černého. Jinak pokud toužíte po vášnivých milostných hrátkách, tenhle milenec nebude ten pravý.
  Tvar mužského pozadí vám může prozradit mnohé
  Autor: shutterstock


 • Hranatý zadek


  Hranatá zadnice u muže může pro někoho působit jako magnet a někoho zrovna dvakrát nepřitahuje, ovšem dámy pozor. Muži s tímto tvarem pozadí jsou prý velmi citliví, něžní a chápaví milenci. Jestliže něžnost není to, po čem pasete, potom se nebojte, tenhle chlap je absolutní postelový chameleon. Zatoužíte-li po náruživějším a trochu tvrdším milování, není problém. Svůj výkon a náladu zcela podřizuje té vaší, protože pro něj jste na prvním místě vy a vaše uspokojení, pak teprve přichází na řadu on.
  Tvar mužského pozadí vám může prozradit mnohé
  Autor: shutterstock


Klíčová slova:  zadek, sex, milenec, postel, tvary
Diskuse ke článku
.
Video se připravuje ...