Úterý 5. prosince 2023
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Zataženo, sněžení -2°C

Co ženy rozčiluje víc než předčasná ejakuace?

Sexuální frustrace může mít různé důvody
23. května 2014 | 15:00

Předčasná ejakuace je v každém případě nepříjemná záležitost, která trápí nejen muže, ale také ženy, které s těmito muži žijí. Nová studie dokazuje, že tento problém narušuje partnerský sexuální vztah a může vést až k jeho ukončení. Vysvětlení, proč se tak děje vás ale možná překvapí.


Faktem je, že celých 79 procent žen přiznalo sexuální frustraci a neuspokojení ve vztazích s muži, kteří trpí předčasnou ejakuací. Ovšem nebyl to ten krátký sex, který jim tolik vadil. Ukázalo se, že 49 procent žen byla nespokojena proto, že jim jejich partner neposkytoval dostatek pozornosti a nevěnoval se jejich potřebám, jako je líbání a mazlení a místo toho se snažil o to, aby prodloužil svůj výkon.

Sexuální frustrace může mít různé důvody
Autor: shutterstock


Je už tak dost frustrující, když váš partner vyvrcholí mnohem dříve, než vy a ještě mnohem horší je, že aby déle vydržel, znamená to, že se od vás musí úplně odstřihnout a vše je potom takové neosobní a vášeň je ta tam. Není divu, že potom ztrácíte na sex chuť. Problém je v tom, že muži jsou samozřejmě velice citlivý na svůj výkon a to všeobecně, co se sexu týče, je to pak opravdu záležitost, co se musí řešit v rukavičkách, abyste nezpůsobila spíš více škody než užitku.
Sexuální frustrace může mít různé důvody
Autor: shutterstock


Opět, jako ve všem, je i tady nutná komunikace. Všechno si vyříkat, v klidu a bez výčitek nebo nějakých přehnaných emocí. Vždycky se dá vymyslet řešení, které bude vyhovovat vám oběma. Ať už jde o delší orální sex nebo koupi kondomů, jež snižují citlivost penisu a tak se prodlouží jeho výkon o pár minut. Muži samozřejmě nesmí zapomenout na to, že to, co ženy nejvíce milují je, když jim věnují svou pozornost a nikdy nedopustí, aby nebyla partnerka uspokojena.