Vezměte ho do vany aneb jak ho ve vodě vynést na vrchol blaha | Pro ženy | Blesk.cz

Vezměte ho do vany aneb jak ho ve vodě vynést na vrchol blaha

9. prosince 2013 | 07:00

Koupelna může být skvělým místem pro váš milostný život? Za zamčenými dveřmi, s tekoucí vodou, vás zaručeně nikdo nebude rušit.

Scénář je jednoduchý. Nejprve uspěte děti, nebo je na jeden večer pošlete k babičce, nakupte si voňavou pěnu do koupele, voňavé svíčky a třeba i lahev bublinek a slibte si, že ten večer opravdu strávíte jen jeden pro druhého. Jak k tomu vašeho drahého donutíte? Slibte mu, že pro něj tento večer budete osobní geischou, a že mu přípravíte takovou koupel, na kterou nezapomene. A pokud by se náhodou cukal, ve chvíli, kdy ucítí vůni bylinek a levandule v koupelně a uvidí vás v krátkém župánku, rád vás tam bude následovat.

sex ve vodě
1. Napušťte mu teplou vanu, pro dokonalou relaxaci je vhodná teplota vody v rozmezí 37°C až 39°C. Do teplé vody nasypte pro větší relaxaci pět lžic sušených mořských řas nebo v ní rozpusťte tři polévkové lžíce medu.

2. Namydlete ho a pak pomalu smívejte pěnové bublinky z jeho těla, nejlépe měkkou mycí houbou. Snažte se být důkladná a pomalu mu omyjte celé tělo. Něžně se ho dotýkejte nejen houbou, ale svými vlkými dlaněmi. V půlce koupele můžete k němu vlézt do vany, vaše nahota, sklenička vychlazeného sektu v kombinaci s péčí, kterou mu dopřáváte, ho pěkně rozparádí.

sex ve vodě
3. Jestli máte chuť, můžete se pustit do sexu. Ale pozor. Mějte po ruce lubrikační gel na silikonové bázi, pěnová koupel je sice fajn, ale vysuší vás v místech, kde to pro tuto příležitost není potřeba. Na změnách poloh ve vaně nebude přiliš prostor, nejspíš nezvládnete víc než klasického misionáře nebo polohu "na pejska", ale věřte se samotná voda, která vás stále bude omývat je nesmírně vzrušující.

4. Přesuňte se do ložnice, dopřejte mu masáž bio kokosovým olejem, šimrejte ho pírkem po zádech, nebo mu na páteř vyskládejte nahřátá kamínky, které jste si přivezli ze společné dovolené. Po tomhle všem vám bude určitě zobat z ruky.

Autor: ros