Drew Barrymore hubne díky zelenému koktejlu: Propadla mu už nejedna hvězda! | Pro ženy | Blesk.cz

Drew Barrymore hubne díky zelenému koktejlu: Propadla mu už nejedna hvězda!

12. listopadu 2013 | 07:00

Herečka a nastávající maminka druhého potomka je velkou vyznavačkou organických smoothie, které si dává ráno místo snídaně i během dne. Oblíbila si hlavně tzv. zelené smoothie, kterému propadla nejedna celebrita a dokonce jej popíjel ve filmu i Iron man Robert Downey jr.

Je nutno říci, že zelené smoothie, které tak miluje herečka Drew Barrymoore (38), Britney Spears nebo Rosie Huntington-Whiteley, chutná mnohem lépe než vypadá a je důležité prvotní odpor k břečce v barvě žabince, překonat.

Proč na něj nedají hvězdy dopustit?

Koktejl je plný vitamínů a minerálů, má nízký obsah kalorií a zároveň dodává tělu důležité enzymy a díky tomu je dobře stravitelný a napomáhá správné funkci trávení. Navíc má tento zelený zázrak detoxikační účinky, takže dokáže odbourávat volné radikály v těle a pozitivně ovlivňovat zdraví.

Nápoj je ideální nejen ráno, pro nastartování organismu, ale také po cvičení, kdy dokáže doplnit tělu potřebné živiny, které ztratilo při sportu.

Drew navíc tvrdí, že díky tomuto zelenému smoothie už nemá vůbec chuť na sladké a když potřebuje, jednoduše s ním zažene i hlad.

Soothie podle Kimberly Snyder
Příprava téhle zelené dobroty je jednoduchá:
Zářivé zelené smoothie pro 1 osobu
1 malý římský salát
3-4 stonky celeru
½ svazku čerstvého špenátu
1 oloupané jablko
1 oloupaná hruška
1 banán
1 šálek vody
Šťáva z půlky citronu
Koriandr
Petržel

Jablko a hrušku zbavte jádřinců a nakrájejte společně s banánem na kousky. Špenát a římský salát opláchněte a natrhejte na kousky, které přidejte společně s ovocem a ostatními ingrediencemi do mixéru. Umixujte do hladkého smoothie a podávejte vychlazené.