Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Branky, body, kokoti: Zeman ženy ignoruje, slovenský prasák za blbý macho vtipy

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Ženy, co si zase neřekly o pomoc, prasák za blbý vtipy!
VIDEO: BPŽ/Petr Němeček
2. listopadu 2020 | 14:00

O některých věcech vtipy dělat nejdou. Ale štvou nás hrozně. Teď máme na mysli polský zákaz potratů, kterému jsme se teda moc nenasmály, ale snad jsme mu to v novém díle pořadu Branky, body, kokoti aspoň trochu natřely. Kokotů se bohužel i z jiných oborů sešlo až až. Tak si je dejte! 

Ještě posledních pár hodin nás můžete podpořit v anketě Křišťálová lupa v kategoriích Nej on-line video a Cena popularity! Díky za každý hlas!

Link na hlasování v Lupě ZDE

Věcí, které nás točí, je spousta, a rad na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Klíčová slova: kokoti, branky body kokoti
Související články
Video se připravuje ...