Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení za vaginu!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení za vaginu!
VIDEO: Martin Mol/BPŽ
3. července 2020 | 10:00

Když jste takovej tvrďák, že si honíte ego na malým klukovi, kterej je navíc váš syn, máte v našem pořadu svoje místo. Ale na prasáka to stejně nestačilo – posuďte sami v dalším díle vaší oblíbené zpravodajské relace Branky, body, kokoti! Natočili jsme ho před pár dny živě na naší roadshow v pražském kině Aero. 

Jaroslav Zvěřina, renomovaný sexuolog, patří mezi ty, kteří se snažili už dlouho. A povedlo se! Na řeči o genderových nesmyslech jsme mu ještě neskočili, ale za kecy o tom, ať holky ploděj a roděj, si toho prasáka prostě zasloužil. 

Věcí, které nás točí, je spousta, a rad na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...