Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Branky, body, kokoti: Železný proti všem, ministryně Alena proti samoživitelkám

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Železný proti všem, ministryně Alena proti samoživitelkám
VIDEO: BPŽ/Petr Němeček
21. září 2020 | 14:00

To byl zase týden! Stupidní výroky, velkohubá populistická prohlášení a kokoti, kam se podíváš. Dejte si další díl vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti, který se nebojí nazývat věci pravým jménem. 

O některých lidech by si člověk myslel, že už konečně někam zalezli a nebudou okolí obšťastňovat svými ne úplně konzistentními výroky. Ale kdepak, stačí se podívat na Vladimíra Železného a jeho aktuální kampaň do Senátu. Není samozřejmě sám. 

Pobavily také výkřiky kvůli úpravě pravidel soutěže o filmové Oscary a samozřejmě naštvala Alena Schillerová při svém tažení proti matkám, které se musí s dětmi světem protloukat samy. 

Věcí, které nás točí, je spousta, a rad na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích ve 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...