Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 19°C

Branky, body, kokoti: Nejsi panna? Šup do registru. Prasáka vybojoval mistr Jan

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Prasák míří k plesnivé zdi mistra Jana!
VIDEO: BPŽ/Karel Dlabač
20. března 2019 | 06:00

Mistr Jan Saudek už toho v životě naplácal dost a bohužel – moudrost stáří pořád nikde. Tentokrát se pustil do rychlobruslařky Martiny Sáblíkové a je z toho pěkný prasák týdne s náběhem na ocenění za celoživotní dílo! Oceňujeme také boží plány běloruských politiků na registr souložících teenagerek, o italských soudech a jejich pohledu na sexuální obtěžování a znásilnění ani nemluvě. Dejte si další díl vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti! 

Zneužívání dětí je problém větší, než si většina z nás umí představit. Najít dobré řešení není snadné, jak ukazuje vážně hodně divný nápad z Běloruska: chtějí tam zavést registr holek mladších šestnácti let, které už nejsou panny. A dostat z nich informaci, zda mají kluka, nebo to byl nějaký strejda. Doufáme, že tenhle nápad neprojde. 

A do háje posíláme i italské soudce, přesněji řečeno soudkyně, které si myslí, že když někdo není podle jejich měřítek dost hezký, nemůže být znásilněn. Chápete to? My ne! 

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...