Úterý 28. listopadu 2023
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo, déšť se sněhem 1°C

Branky, body, kokoti: Panenská blána pro manžela, prasák pro hvězdu muzikálů!

Video se připravuje ...
VIDEO: Karel Dlabač
27. června 2019 | 14:00

Tenhle týden se nám to teda pěkně sešlo. Příliš sexy soudkyně, zbrusu nová panenská blána jako překvápko na starý kolena a nakonec panenství, které pro změnu zmizelo. Dejte si to všechno, a ještě ledacos k tomu v novém díle pořadu Branky, body, kokoti. Natáčeli jsme ho přímo na festivalu Metronome Prague před pár dny na pražské Letné, kde jste s námi mohli i debatovat. 

Někteří lidé by udělali líp, kdyby byli zticha. Jenže, bohužel, to neumějí – příkladem budiž muzikálová hvězda Bohuš Matuš a jeho líčení sexuálního života s mladičkou dívkou. To prostě slyšet nechcete. On zase možná nechtěl být prasákem týdne, ale holt stalo se. 

Jako bonus v dnešním díle máme i jednu špatnou zprávu pro všechny obhájce tradiční rodiny. Když se o mláďata starají samice i samec, mají jejich potomci větší mozek. Copak z toho asi tak plyne? 

Věcí, které nás rozčilují, je spousta, a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...