Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

Branky, body, kokoti: Za všechno můžou matky! Jak na starou, aby byla zticha?

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Za všechno můžou matky! A jak na starou, aby vám dala pokoj?
VIDEO: BPŽ/Karel Dlabač
21. května 2019 | 06:00

Mistrovství světa v hokeji je v plném proudu a s ním i spousta více či méně trapných reklam, hlavně na pivo, protože to přece tak nějak patří k sobě. Pivo, hokej, chlapi. Korunku pro vítěze bere reklama pivovaru Krušovice! Ale špatný není ani postoj španělských mužů k tomu, kolik vlastně chtějí dětí, nebo názory na make-up pro chlapy. A bacha na zasloužilé psychiatry, co rozuměj úplně všemu! 

Některá vyjádření si člověk musí přečíst víckrát, aby mu došlo, že se neplete a je to fakt tak hloupé, jak to vypadalo na první pohled. Nám se tohle stalo nedávno u rozhovoru s renomovaným psychiatrem Jiřím Rabochem. Jeho názor nás nadzvedl ze židle a posíláme mu prasáka týdne. 

Věcí, které nás rozčilují, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...