Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Branky, body, kokoti: Sex jako základní chlapské právo? Kardinál obhájil prasáka!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Žádný skafandr, hadr do ruky a hybaj!
VIDEO: BPŽ/Karel Dlabač
11. dubna 2019 | 10:00

Chtěly jsme spolu do vesmíru, ale máme, my holky, smůlu, nejsou skafandry. Takže první čistě ženský výstup do volného kosmu se nekoná a na Zemi dále řádí kokoti a prasáci. Nevěříte? Tak si poslechněte, jak jeden londýnský soudce smýšlí o sexu v manželství. A pokud jde o prasáka týdne? Máme tady prvního laureáta, který dokázal svou cenu obhájit! Bože, ty to vidíš.

Víte, jaké je nejzákladnější lidské právo chlapa v manželství? No dobře, není to full servis nebo aspoň čisté ponožky každé ráno a teplé jídlo každý večer, ale stejně budete koukat. My jsme taky úplně u vytržení!

Stejně jako z inzerátů, které v roce 2019 nabízejí práci, ale rovnou předem definují, jak má jejich zaměstnanec vypadat, kolik mu má být a tak vůbec. Schválně se podívejte. Porce nekorektního zpravodajství v novém díle pořadu Branky, body, kokoti je tu. 

Věcí, které nás rozčilují, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...