Úterý 23. dubna 2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Oblačno 7°C

Branky, body, kokoti: Doktor rozsévá, muži močí! S kojením si někam zalezte!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Kopačka filosuje, doktor rozsévá a muži močí!
VIDEO: BPŽ/Karel Dlabač
21. dubna 2019 | 17:00

Nemohli jsme se při přípravě tohoto dílu dohodnout, kdo z nich provedl horší věc. Holandský doktor, který prostřednictvím IVF zplodil skoro padesát dětí, nebo český neurolog, který léčil epilepsii pomocí vaginálního vyšetření? Pro jistotu jsme do nového dílu vašeho oblíbeného pořadu Branky, body, kokoti šoupli oba. A nejen je. Užijte si to! 

No dobře, nechtěli jsme se smát myšlenkám, které pronáší hráč šesté slovenské fotbalové ligy, ale nemohli jsme si pomoct. Navíc je to stejně spíš k pláči. Aneb když Kopačka mudruje o tom, proč by ženy neměly pískat fotbalová utkání. Fotbalový Bože, ty to vidíš! 

Dejte si tohohle filosofa a jako bonus jednoho prasáka z mediální scény! On už vám vysvětlí, jak se liší vysílání pro kluky a pro holky. 

Věcí, které nás rozčilují, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Související články
Video se připravuje ...