Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

Branky, body, kokoti: Čenský vám dveře nepodrží, ministr nezná chytré ženy

Video se připravuje ...
6. dubna 2019 | 08:00

Předpokládáte, že když jde někdo před vámi do dveří, podrží vám je, protože to je prostě normální? Jak pro koho – jak vidno v novém díle našeho pořadu Branky, body, kokoti. Ale doživotní princ není za hlupáka sám, našli se i další. Třeba moudré hlavy Radkin Honzák a Daniela Kovářová vyjadřující se k ženám, které nechtějí mít děti s ohledem na životní prostředí. Bože, proč někdo musí komentovat všechno, co se kolem něj šustne? 

Chtěl být jako Werich, a je z toho prasák týdne! Schválně se podívejte, kdo nás svým humorem tenhle týden nadzvedl nejvíc. Aneb když se někdo zamotá do vtipkování o mužích a ženách. 

A zase došlo i na alimenty. Pokud je náhodou taky neplatíte, bacha, abyste si ještě někdy v životě zarybařili nebo zalítali svým ultralightem. 

Věcí, které nás rozčilují, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

 Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...