Neděle 21. dubna 2024
Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie
Oblačno 6°C

Branky, body, kokoti: Jaké máte dneska kalhotky? A prasák v čele Senátu!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Prasák v čele senátu! A mimochodem, jaké máte dneska kalhotky?
VIDEO: BPŽ/Karel Dlabač
26. listopadu 2018 | 08:00

Někomu to ujede jednou za život a řekne nějakou totální blbost. A někdo si na tom postaví živnost. Jako třeba novopečený šéf Senátu a dlouholetý člen ODS, primátor Teplic Jaroslav Kubera. Ať si provokuje, ale musí to být zrovna tak slizké a mačistické  průpovídky? Dejte si další díl našeho pořadu Branky, body, kokoti!

Znáte takový ten pocit, když čtete něco trapného a stydíte se i za autora? Kdybyste si ho snad chtěli připomenout, dejte si novinku Daniely Kovářové. Už název – Jak chovat muže – mluví za vše! Vydat dneska snůšku hloupostí není těžké, ale když je píše exministryně a šéfka Unie rodinných advokátů, přece jen to zamrzí. 

Stejně jako hloupé řeči gynekologa Vladimíra Dvořáka, který si myslí, že matky v šestinedělí jsou vymaštěné, i když se to snaží zabalit do neutrálního vyjádření. A holky, bacha na to, jaké máte zrovna dneska kalhotky, dá se z toho vyčíst víc, než si myslíte! 

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy  ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...