Úterý 23. dubna 2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří
Oblačno 7°C

Branky, body, kokoti: Nechutný sexuolog, hnusné hodinky a ošklivý politik. To si dejte!

Video se připravuje ...
Branky, body, kokoti: Pozdní sběr, hnusné hodinky a jeden ošklivý politik,který to projel
VIDEO: BPŽ/Karel Dlabač
4. listopadu 2018 | 06:00

K tomu,aby se člověk stal prasákem týdne, nemusí hned někoho obtěžovat nebo říkat nesmysly v katedrále. Stačí to, když fňuká kvůli volební prohře a chce to hodit na holky. Nevěříte? Tak se podívejte! Nechutného sexuologa, který se tváří jako odborník na #MeToo, berte jako bonus.

Kdybyste chtěli vidět jednu fakt hloupou, a ještě ošklivou reklamu, máme pro vás tip, který jen tak něco nepřekoná. Vlastně jsme pořád nepochopili, jak to vůbec mohl někdo vymyslet. Těžký porod, řezník, prostředí jak na jatkách a nakonec? Hodinky. A pěkně hnusný. 

Zdravíme i ty chytráky, kteří si myslí, že chlap, který nosí dítě, přijde o koule. Takhle to není. Děkujeme za pozornost. 


 

Podpořte náš pořad v hlasování o Křišťálovou lupu. Nominovali jste nás do dvou kategorií z těch, o kterých rozhoduje veřejnost. Díky! 

Hlasovat můžete zde!

Věcí, které nás rozčilujou, je spousta a článků na tohle téma jakbysmet. Něco tu ale chybí! Pořádný ženský hlas, který bez okolků a autocenzury řekne, co si doopravdy myslíme. A pořádně nahlas! Mluvíte o tom s kámoškami u vína? My to v pořadu Branky, body, kokoti řekneme tak, aby to slyšeli všichni!

Možná máte pocit, že ženy  ve vyspělých zemích v 21. století nemají za co bojovat. Je nám teplo, že jo, a hlavně, že nás chlap nebije, a do hospody koneckonců chodí všichni. Ale tohle si mohly říkat i naše předchůdkyně, a jen díky nim volíme a nemusíme chodit po ulici s guvernantkou! Nejde přitom jen o feminismus a o to, čím nás štvou muži, protože v našem pořadu Branky, body, kokoti to klidně osolíme i ženám, které nám míč nikdy nepřihrají.

Sledujte nás taky na Instagramu:

Ostatní díly pořadu Branky, body, kokoti najdete ZDE >>>

Autor: red
Video se připravuje ...