Slavné krásky ve spodním prádle: Podívejte se na celebrity, které se odhalily!

25. května 2016 | 06:00

Nejen modelky se ukazují ve spodním prádle, čas od času v něm můžeme vidět i některé herečky či zpěvačky. Některé z nich sdílejí své fotky ve spodním prádle na sociálních sítích, jiné jsou tvářemi známých módních značek. Pojďme se na ně podívat!

V poslední době si mnoho módních značek vybírá do svých kampaní známé osobnosti. V kampaních spodního prádla se celebrity nejčastěji objevují u značek Calvin Klein a Armani. Na slavné krásky ve spodním prádle můžeme však narazit i jinde. Třeba na sociálních sítích. V instagramových fotkách je zběhlá například herečka Lena Dunham, která sice nemá ideální postavu, ale přesto má své tělo velice ráda a dává to najevo. 

Občas slavné herečky nebo zpěvačky předvedou svá těla ve filmu nebo hudebním videoklipu. Například Jennifer Aniston se ve filmu Millerovi na tripu ukázala ve svůdném prádélku a předvedla téměř profesionální striptýz.

Na další celebrity ve spodním prádle se podívejte do naší fotogalerie:

 

 

Autor: Markéta Tošnarová
Diskuse ke článku
.
Od 15. 5. do 11. 6. pro vás budeme připravovat články a videa, které vám poradí, jak vybrat tu nejlepší podprsenku. O víkendu 9.-11. 6. se pak můžete těšit na skvělou nákupní akci se slevou až 25 % a dárkem od Dermacol!
Správná velikost podprsenky
DesktopMobile