Pondělí 21. června 2021
Svátek slaví Alois, zítra Pavla
Oblačno, bouřka 31°C

Vlasy sestříhané po ramena 30x jinak. Inspirujte se slavnými kráskami

15. května 2021 | 06:00

Toužíte své vlasy zkrátit, ale nechcete se hned stříhat na ježka? Nechte si je ostříhat po ramena! Tento účes se hodí pro každou ženu bez ohledu na typ vlasů či věk. Navíc vypadá opravdu šik! Inspiraci najdete v naší fotogalerii.

Účes, který se hodí pro všechny typy vlasů. Tak to je přesně střih po ramena. Zkracování je stále žhavým trendem, a pokud i vy toužíte po změně, jděte do toho. Tento střih je variabilní, praktický a hodí se pro husté i řídké vlasy. Máte zplihlé vlasy? Pak vám dodá na objemu. Jsou vaše vlasy bohaté a kudrnaté? Pak je střihem po ramena ještě více oživíte. Jistě oceníte také jeho praktičnost. Vlasy se vám už nebudou zacuchávat, vyhnete se nekonečnému foukání a v létě bude váš krk dýchat. 

V jakém účesu vám to bude nejvíce slušet? Tyto trendy vás dostanou!

V jakém účesu vám to bude nejvíce slušet? Tyto trendy vás dostanou! • VIDEO: Videohub

Vlasy na ramena: Tolik možností!

Velkou výhodou je, že se s účesem po ramena dá různě experimentovat, a vy tak můžete být pokaždé jiná. Skvěle vypadá elegantní, do hladka vyžehlená varianta, vedle nešlápnete ani s rošťácky rozcuchaným účesem a tomuto střihu dokonale sedí také jemné vlny, které vykouzlíte pomocí žehličky na vlasy nebo kulmy. 

Ani na barvě nesejde. Ať už jste blondýna, brunetka nebo zrzka, střih po ramena sedí každé barvě. Můžete ho zkombinovat s prosvětlenými konci, metodou balayage nebo jednotnou barvou. Tomuto střihu sluší opravdu všechno. Navíc vám ubere pár let, působí žensky, hravě, sexy a trendy.

Vlasy po ramena jsou hit! Inspirujte se slavnými kráskami:

Jak šikovně zamaskovat odrosty? Podívejte se na video:

Jak zamaskovat odrosty • VIDEO: Vlastní

Autor: Aneta Valešová