Nej cukroví | Pro ženy | Blesk.cz

Jak soutěžit

Blíží se Vánoce a vaše domácnosti se zajisté pomalu začínají provoňovat cukrovím. Každý, kdo k vám přijde na návštěvu, tají dech nad krásnými perníčky, lehkým lineckým, nebo se z vás snaží vymámit recept na to kouzelné netradiční cukroví. Tak co byste se s ním nepochlubili veřejně? Nebo alespoň s jeho fotografiemi?

Stojí to totiž za to! Můžete vyhrát jednu z cen za více jak sto tisíc korun! Výhry jsou připraveny pro třicet dva soutěžících cukroví, které získají největší počet hlasů a každý může přihlásit až dvacet cukroví. Vyhrát pak může maximálně tři ceny. Jeden soutěžící nesmí vyhrát první a druhou cenu zároveň. V případě, kdy se tak stane, pak se pořadí soutěže posune o jednu pozici níže.

a

Soutěžícím se může stát kdokoliv, kdo nahraje fotografii svého cukroví. Ovšem pokud chcete ukázat třeba svoji vánočku nebo štolu, není problém! Stačí, aby byla zachována vánoční tematika. Do soutěže ale nesmí vstoupit profesionální cukráři, bylo by to vůči "amatérům" nespravedlivé. 

Každý soutěžící může přihlásit až dvacet druhů cukroví, přičemž každý bude mít svůj profil. 

...

Soutěž probíhá ve dvou fázích - přihlašování a internetové hlasování. Stačí, když přihlásíte vaše cukroví a přidáte, pokud budete chtít,  třeba jeho příběh, nebo se s ostatními podělíte o recept. Fantazii se meze nekladou, je to pouze na vás! 

Harmonogram soutěže: 

30.11. od 08:00 do 21.12. do 12:00 - Přihlašování do soutěže

7.12. od 12:00 do 21. 12. do 12:00 - Internetové hlasování

do 28.12. - Vyhodnocení

 

V případě dotazů pište prosím na e-mail soutez@cncenter.cz

Rozdíl mezi hlasy na jednotlivých profilech a výpisech je způsobený odlišnou aktualizací cache na stránkách.