Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Oblačno, déšť 14°C

Nejlepší rtěnky: Které milujeme, a navíc moc nestojí? Dozvíte se z našich recenzí

29. června 2020 | 06:00

Rtěnky v redakci pravidelně testujeme a neúnavně hledáme ty, které jsou nejlepší. Podívejte se na výsledky našich recenzí a zjistěte, kdy stačí levná rtěnka z drogerie a kdy se vyplatí investovat. 

Vyberte si recenzi: červené rtěnky   letní rtěnky    levné vs. drahé   matné rtěnky   nude rtěnky   letní rtěnky

Levné vs. drahé

Máte v plánu zamilované dostaveníčko s novým objevem nebo chcete okouzlit svého stávajícího partnera? Dokonale nalíčené rty působí na muže jako magnet. Rtěnka z vás během okamžiku udělá neodolatelnou a často to s dalším líčením už nemusíte přehánět. Vybraly jsme pro vás naše nejoblíbenější rtěnky, se kterými nešlápnete vedle!

Červené rtěnky

Rudé rty jsou trendem dnešní doby a některé z nás nedají bez červené rtěnky ani ránu. Žena s rudými rty je zkrátka neodolatelná, a proto má tento produkt v našich kosmetických taštičkách své stálé místo. Otestovaly jsme pro vás několik červených rtěnek různých značek. Které z nich vydrží i ten nejvášnivější polibek?

Nude rtěnky

Nahé líčení vládlo zimě a vedle pastelových plynule proplouvá také jarními trendy. Základní radou, jak si vybrat odstín, je volit barvu vašich rtů, jenomže "lepší". Nesnažte se rty zamaskovat, jako byste je přetřela make-upem, ale zvolte si správný barevný podtón který vám sedne. Tělové rty jsou in!

Matné rtěnky

Matné rtěnky nejenže vypadají na rtech krásně sametově, ale mají většinou i lepší výdrž ve srovnání s rtěnkami hydratačními. To je ale dost často daň za to, že po použití jsou rty vysušené, zvláště v zimním období. My ale našly v nepřeberném množství matných rtěnek i takové, které nevysušují. Jaké značky se staly našimi vítězi?

Letní rtěnky

Taky jste se tak moc těšila, až si budete moct namalovat rty svou oblíbenou rtěnkou? My jsme se v redakci nemohly dočkat! Vyzkoušely jsme pro vás hned několik nádherných barev, které jsou pro letní dny jako dělané. Která rtěnka vypadá opravdu krásně, a navíc vydrží jídlo i polibek?

Autor: red