Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Zdraví a hubnutí

Zdraví a hubnutí
Počet témat: 35
Počet příspěvků: 213
O dietách, dobrých i špatných zkušenostech s nimi, zdravém životním stylu, nemocech, způsobu léčby, alternativním přístupu...

Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.



Přidat nové téma
 http://www.pestryjidelnicek.cz/vp/576ff9a8
Vstupte do diskuze
 Ahoj, jen by me zajimalo jestli vice leky objednavate na internetu nebo chodite do kamenneho obchodu? ja jsem totzi asi nejaka divna, ale rozhodne i to pohodlnejsi prijde z toho internetu mam cas na vybrani leku v klidu a nemusim stat frontu. Samozrejme kdyz neco potrebuji okamzite tak to z internetu nejde, ale i tak mi to hodne vyhovuje. Jak to mate vy, mate nejaky oblibenou internetovou lekarnu? :)
kocka228 - 10:53
Vstupte do diskuze
 Ahoj chci se zeptat jestli neznate nejaky lek ci neco jineho co by mi nejlepe vylepsilo imunitu. byla jsem ted hodne nemocna a nemuzu si dovolit onemocnet znovu. cetla jsem hodne recenzi, ale neni nad osobni zkusenosti. dam na vase doporuceni ja uz jsem vyzkousela vetsinu nejakych leku doporucene z lekarny, pomohl mi prital vitaminu ale porad to neni ono. prosim o radu diky moc! ;)
konvalinkavla - 18:45
Vstupte do diskuze
 Dobrý den, chci se zeptat na váš názor a zkušenosti - máte doma nebo jste zkoušeli takový ten antibakteriální vysavač na alergeny, roztoče, bakterie, atd.? Jsem alergik a chci zkusit něco, co by mi konečně pořádně ulevilo, takže hledám a vymýšlím, ale potřebovala bych nějaké osobní zkušenosti nebo doporučení, nevím totiž vůbec, podle čeho se mám rozhodovat při výběru... Dík
jarmulina - 20:00
Vstupte do diskuze
ahojky, chci se zeptat ejstli by jste mi nedoporucili nejake pripravky na problematickou plet (dehydrovana az aknozni plet) ? nejlepe asi nejaky pripravek z lekarny a aby se to treba dalo objednat pre internet. diky
dancezprahy - 13:28
Vstupte do diskuze
 Zdravím, můžete mi prosím poradit? Kamarádka hledá v Brně nějaké centrum asistované reprodukce, které by se více zabývalo genetikou, nevíte o něčem? Nemáte zkušenost vy nebo třeba známí? Chtěla by slyšet i názor někoho jiného, někoho, kdo tam třeba byl. Děkuji moc
lucina66 - 07:17
Vstupte do diskuze
 Ahoj, delší dobu mě láká živá strava. Teď se objevily malé zdravotní komplikace a nějak cítím, že asi to je důvod odlehčit tělu pomocí RAW stravy. Ale nevím, jak začít, aby to k něčemu vedlo. Máte někdo zkušenosti? Děkuji
Vstupte do diskuze
 Ahojky, nemáte prosím vás některá zkušenosti s houbou Duanwood Red Reishi? A s jejím vlivem na nespavost a s tím spojené poblémy? Děkuji za reakce
lucina66 - 18:41
Vstupte do diskuze
 Ahojda, najde se tu někdo kdo chodí v Praze na poledance a mohl by mi říct ze své vlastní zkušenosti, jestli to má šanci zvládnout i ne moc trénovaný člověk a taky - vím, že je to blbé - ale jestli tam nechodí jen samé holky-modelky a jestli tam tudíž nebude žena trochu při těle moc vyčnívat?? A taky kam třeba chodíte, myslím nějaké studio v Praze? :-)
siimka - 17:04
Vstupte do diskuze
 Dobrý den,otevřeli jsme pro Vás nový inzertní portál,kde si můžete bezplatně vkládat Vaše nabídky či poptávky.Tento inzertní portál Vám nabízí mnoho kategorií.Inzertní portál je přehledný a doufáme,že budete spokojení.Nalezne te nás na www.multybazar.eu S přáním pěkného dne.
Vstupte do diskuze
 Ahoj holky super nabídka http://www.slevynamiru.cz/cs/korejska-cerna-maska-na-cisteni-poru-a-cernych-tecek-10ks-fantasticky-efekt-postovne-zdarma/ dále i nová řada výrobků z Arganového oleje z Kanady! super ceny navštivte a nebudete litovat.
Vstupte do diskuze
 Zdravím, chtěla bych se zeptat zda-li nemáte někdo zkušenosti s těmito kapslemi http://eshop.botarin.cz/kapsle-na-zestihleni-p30. Pro rejpaly, mám problémy s kyčlemi a ráda bych si nějak pomohla, když nemůžu pravidelně cvičit..Díky za každou zkušenost
Vstupte do diskuze
 Ahoj poslední dobou čtu kvalitní recenze na přípravek Obethin. Nemá s ním tady někdo prosím zkušenost? Chtěla bych ho vyzkoušet. Před měsícem jsem začala cvičit, ale s jídelníčkem mám stále problém a to především s množstvím. Tak bych byla ráda, kdyby mi to pomohlo.
Vstupte do diskuze
 Přeji hezký den, asi taky zkoušíte zhubnout a nedaří se to. Nebo zhubnete a pak se to všechno zase vrátí? Možná z hubnutím začínáte ve špatnou dobu (ať už roční období, měsíc, apod.) a volíte špatné metody. Nejlepší je zjistit si poradou s astrologem, kdy je pro Vás nejvhodnější doba na hubnutí, apod. Tak jak to máte individuálně dáno. Pokud Vás to zajímá, napište mi o více informací. Sára
Vstupte do diskuze
Zdravím, dámy! Máte někdo ověřený krém na celulitidu? Cvičím a snažím se jist zdravě, ale myslím, že je potřeba pokožku i prokrvit lehkou masáží a vhodným krémem. Poradíte něco vhodného? Díky!
viktorka69 - 12:06
Vstupte do diskuze
 Zdravím, je mi 17 let a stále mě trápí těžké akné:/ nemáte nějaké ověřené rady, cokoli? děkuji
jaramila - 18:07
Vstupte do diskuze
 hoj holky, chtěla jsem se s Vámi podělit a dva zázračné pomocníky při hubnutí. Zelené kávové zrnky asi není třeba představovat. Green Coffee Bean extrakt je bohatý na chlorogenové kyseliny, které v pražené kávě nenajdete, protože proces pražení je ničí. Extrakt obsahuje také kyselinu kávovou, velmi dobře známou pro její antioxidační účinek. Právě tyto látky dělají z Green Coffee zázračný produkt na hubnutí, který by neměl chybět ve vaší dietě. Malinový keton je přírodní enzym extrahovaný z malin.Potlačuje chuť k jídlu, spaluje přebytečný tuk a zabraňuje vstřebávání tuků.Dodává energii, pomáhá v boji proti únavě. Revoluční a účinný doplněk stravy na hubnutí! Mám k dispozici oboji po 60 tabletach za skvělých 230 kč ( nejnižší cena přes slevomaty atd 299.-)
Vstupte do diskuze
Zdravím všechny. Je tu někdo z Brna? Znáte tuto "reality show"? Já jsem to našla na internetu u jednoho fitness clubu, mají tam i fotografie lidí, jak zhubli. Vypadá to podle mě celkem dobře. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli to někdo znáte, případně jste to absolvovali?
jennys5 - 15:34
Vstupte do diskuze
Ahoj, můžete mi poradit, máte-li zkušenosti? Řešíme pro babičku, která má problém s inkontinencí (asi už druhý stupeň, takže správně řečeno střední inkontinence) vložky a další pomůcky, probíráme různé značky, nechali jsme si poslat i vzorky zdarma (od Molimedu), ale netuším, jak je to s proplácením od pojišťovny, neřešil jste někdo?
elilly - 23:16
Vstupte do diskuze
Dobrý den, mohu vás požádat o zkušenosti ohledně praní a pracích prostředků pro děti s citlivou pokožkou? Používala jsem lovelu a 2x máchala. Nedávno jsme vyměnili pračku za parní (LG), která má i antialergický program, takže už tam nic navíc nenastavuji. Co byste mi doporučili za prací prostředek? Lovelu již používat nechci. Děkuji
tereza28 - 07:29
Vstupte do diskuze
 Ahoj. Myslím, že na každého funguje něco jiného. Snažila jsem se dlouho zhubnout a nedařilo se, ale nakonec mi kámoška poradila výživového poradce a to zafungovalo. Ukázal mi co jíst a co ne a kdy. Doporučuju: www.super-hubnuti.cz
astheart - 12:06
Vstupte do diskuze
 Dobrý den, v tomto čísle časopisu byl článek o detoxikace a taky různé návody,jak připravit nápoje a jídla. Jenže jsem ho půjčila a kamarádka ho vyhodila. Mám prosbu, jestli by mi někdo nemohl např. opsat nebo naskenovat ten článek,nebo poradit, zda je možné toto číslo najít na internetu . Děkuji
Vstupte do diskuze
Letim uz zamesic na dovolenou a chci nejak vypadat v plavkach. Jak to udelat? Uz uvazuji o koupi novych plavek...
janapalou - 21:32
Vstupte do diskuze
Video se připravuje ...