Pátek 26. dubna 2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav
Oblačno, déšť se sněhem 9°C

Rodina

Rodina
Počet témat: 35
Počet příspěvků: 434
O dětech od těch nejmenších až po náctileté puberťáky, o problémech s výchovou, těhotenství, porodu...

Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.



Přidat nové téma
Ahoj ženy prosím poradíte mi některá co dát drahé polovičce ? Bude slavit kulaté a chci něčím zazářit , napadá některou něco ? 
werewolf - 12:19
Vstupte do diskuze
 Dobrý den, prosím nemáte někdo nějakou radu na tvrdnutí bříška?
kocka228 - 11:51
Vstupte do diskuze
 Holky, zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte některá zkušenosti s testem Prenatalsafe, víte o tom něco? Doporučily byste? Ségra je teď v 8. týdnu, po umělém oplodnění a pořád má nějaký obavy a slyšela právě o tomto. Tak budu moc vděčná za jakýkoliv info nebo zkušenost. Díky :)
verusa7 - 19:06
Vstupte do diskuze
 Ahoj, sháním matraci do dětské postýlky. Našla jsem tuhle http://www.prospanek.cz/mimi-detska-sendvicova-matrace-ze-studene-peny?category=matrace%2Fdetske. Prý má tenhle obchod kvalitní matrace, nemáte někdo zkušenost s touhle matrací? Jestli není moc tvrdá nebo naopak moc měkká? Jádro má z kokosu to je prý dobré, ale moc se v tom nevyznám. Děkuju
aliik9 - 21:19
Vstupte do diskuze
 Ahojky, nasli jsme s manzelem na internetu novou sluzbu rika se ji carsharing a radi by jsme ji vyuzuzili, jen nezname nikoho kdo by to jiz vyuzil? mate nekdo nejake zkusenosti ci recenze firem? Jsme z prahy. dekuji moc za vase rady a tipy :)
lucifukk - 16:41
Vstupte do diskuze
 Dámy, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s takovými těmi robotickými vysavači, co sami jezdí a uklízí? :-) Potřebovala bych jednak vaše zkušenosti - jestli uklízí opravdu důkladně a dobře a taky tip, jaký vybrat, nebo aspoň podle čeho se tak řídit při výběru? Jsem v tomto úplně mimo a hrozně vždycky váhám, takže potřebuji radu, díky moc :-)
baracold123 - 19:06
Vstupte do diskuze
 Ahoj maminky, chtěla jsem se zeptat na váš názor, jestli jste dětim učili nějaká drobné základy angličtiny ještě než šly do školy? Nemyslím samozřejmě žádné biflování, al spíš seznámení s tím jazykem, nějakou třeba hravou formou nebo tak?? Aby pak nebyly moc v šoku, až se ji ve škole začnou, poměrně rychle myslím, učit :-O
evulka5 - 12:04
Vstupte do diskuze
 Dobrý den dámy. Před časem jsem zde nabízela možnost skvělého přivýdělku a ozvalo se Vás docela dost. Ráda Vám tuto možnost opět nabízím. Napište si o info. katerina.pekarek zavináč centrum.cz
Vstupte do diskuze
 Tak nás to také potkalo :-( Prdíky :-( Malá má i 3x denně úplný záchvaty, tlačí a brečí a bříško má jak kámen... dbáme na odříhnutí, jím opatrně a piju kojící čaj. Zkoušela jsem i masírovat bříško nebo teplý obkládek, ale nic moc :-( Jak bojujete s prdíky vy? Maminky si docela chválí Espumisan...asi ho vyzkoušíme.
Vstupte do diskuze
 už jsme se přihlásili! kdo nám dá like - foto č.12! Moc děkuji!!!! https://www.facebook.com/Salon.Doma
mafia2012 - 01:30
Vstupte do diskuze
 Ahoj, dcera jde v září do první třídy a pořád se nemůžeme rozhodnout, jaký batoh objednat. Můžete poradit? Máte někdo zkušenost s aktovko-batohy od Emipa?
ashley_ - 20:05
Vstupte do diskuze
 Ahojky, chtěla bych se zeptat, za jak dlouho jste po marných snahách o mimčo a po vyzkoušení různých čajů apod. na podporu otěhotnění začaly vyhledávat odbornou pomoc na nějaké klinice? Děkuji za vaše reakce.
baruska25 - 10:28
Vstupte do diskuze
 Dobrý den,otevřeli jsme pro Vás nový inzertní portál,kde si můžete bezplatně vkládat Vaše nabídky či poptávky.Tento inzertní portál Vám nabízí mnoho kategorií.Inzertní portál je přehledný a doufáme,že budete spokojení.Nalezne te nás na www.multybazar.eu S přáním pěkného dne.
Vstupte do diskuze
 Ahojte, prosím o rady na koho se obrátit pokud máme zájem zřídit si vlastní malé dětské hřiště, nějaké skluzavky, domek, případně prolézačka? Kolik se vyplatí investovat?
mareco - 15:08
Vstupte do diskuze
 Ahoj dámy. Máte doma někdo mimčo a zároven zkušenost s nosítkem na mimčo? Zajímají mě zkušenosti. Přemýšlím o tom, že bysme ho pořídili.
archibald111 - 13:06
Vstupte do diskuze
 Dámy, užívaly jste někdy antikoncepci Diane, která je momentálně zakázaná ve Francii kvůli tomu, že způsobuje trombózu? Máte nějaké špatné zkušenosti ať už s touto, nebo jinou antikoncepcí? A je podle vás užívání hormonální antikoncepce nebezpečné pro naše zdraví?
beladona - 18:45
Vstupte do diskuze
 Zdravím všechny, mám sehnat mechanický smeták, říká se mu Markéta.Je to jednoduchý nástroj, který mechanicky odstraní drobky z koberce.Vytahovat pořád vysavač je otrava.Ale kde to koupit?Díky moc za informaci.
Vstupte do diskuze
ahoj, máte někdo zkušenosti s čištěním šperků doma? chci se zeptat, co doporučujete za metody a jeslti máte někdo zkušenost s chemickým čištěním ( https://www.silver.ag/cz/cisteni-sperku-profi/ )? díky
Vstupte do diskuze
 Když jste maminka na mateřské a nevíte úplně co přesně po mateřské, je tu jeden bezva vzdělávací projekt EU. Podpora podnikatelek v oboru zdravotnictví, farmacie a péče o tělo. Je limitován jenom lokalitou středočeského nebo pardubického kraje. Maminky se díky němu naučí jak si rozeběhnout vlastní podnikání, jak založit vlastní e-shop nebo webovky nebo můžou rekvalifikovat v daném oboru a stát se výživovou poradkyní, kosmetičkou..apod. Zapojit se můžete do konce roka. Projekt je zdarma, hlídaní dětí zajištěno. Pro více info mi napište na krehka@yahoo.com
jennys5 - 15:58
Vstupte do diskuze
 Dobrý den, rozhodl jsem se Vám před Vánocemi usnadnit nákup vybavení do kuchyně. Veškeré zboží zde prodávám nejlevněji na internetu. Zboží je nové, zabalené v originálních krabicích výrobců. Přikládám seznam zboží a ceny. CLATRONIC MS 3326 pěnič mléka - 499kč Fritovací hrnec Hyundai DF 250 (objem 3l) - 899kč Sendvičovač Hyundai SM 626 - 199kč Topinkovač Hyundai TO 208 - 199kč Parní čistič CLATRONIC DR 2930 - 499kč Jogurtovač SEVERIN JG 3516 - 480kč Gril Tefal GC 305012 - 1400kč Raclette gril Clatronic RG 2892 - 799kč Konvice Bossini HHB 1017 - 399kč Tescoma TEO 1,25l (konvice na čaj) -199kč Sada kočenek Kittware - 350kč Tescoma Jídelní příbor SCARLETT souprava 24 ks - 500kč Tescoma Praktik příbor, sada 24 ks 81307 - 300kč Sada na porcování Carving Set - 300kč Pánev Tefal D2800752 30cm - 530kč Tefal pánev wok 28cm INTENSIUM - 799kč Napište mi a já Vám na email pošlu obrázky zboží a podrobný popis :)
Vstupte do diskuze
 Někde jsem četla doporučení na objímací polštář pro děti jménem tulík. Máte jej někdo vyzkoušený? Chtěla bych jej zakoupit pro vnučku, která nechce usínat sama.
Vstupte do diskuze
 Nedávno jsem viděla na Václavském náměstí dvě maminky. Sedly si i s kočárky na lavičky a obě žačaly děti kojit! Ve všední den, v poledne, a vůbec jim to nebylo trapné! Přijde vám to normální? Kdyby to alespoň byly malí kojenci, ale dětem už bylo určitě něco přes rok! Nechutné!
zonara - 09:21
Vstupte do diskuze
Video se připravuje ...