Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Móda a krása

Móda a krása
Počet témat: 44
Počet příspěvků: 441
O nejnovějších módních trendech, stylových vychytávkách, radách pro krásnější pleť, vlasy i pokožku, zkrátka o všem, co se módy a krásy týká...

Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.



Přidat nové téma
Ahoj holky, kupujete někdo kvalitní šperky na internetu? Známá mi doporučila www.silver.ag , je super, občas tam koupim něco stříbrnýho, maj tam hodně velkej výběr, ale neni tam moc zlata. Nemáte někdo tip na podobnej obchod, ale s větším zastoupením zlata?
natalievrb...@... - 15:13
Vstupte do diskuze
 Několikrát jsem zaslechla slova "neviditelné prádlo", ale nikdy jsem přesně nevěděla o co se jedná. Teď to už vím. Hledala jsem dárek pro sestru a manžela, nakonec to dopadlo tak, že neviditelné podvlékací trika má celá naše rodina. Je to víc než super! Všechno jsem koupila v eshopu ottoblanc-gentleman.cz. Nejen že žádné podvlékací trika, podprsenka nejsou vidět, ale žádné skvrny od pocení a ještě navíc příjemný pocit celý den. Prát se může i denně a nic se nezmění. Jakmile to bude možné, koupím další. Byla by to úžasná představa, kdyby se Češi naučili tato trika nosit a ne ty tak strašně oblíbená bílá trička s kulatým výstřihem pod košilí. Podle toho se pozná Čech...
berkovad - 15:41
Vstupte do diskuze
 Chtěla bych nechat ušít pánskou košili na míru, na svatbu. Ale nevím jak to po internetu zvládnout, když to má být překvapení, tedy měřit není možné a hlavně potřebuji kvalitní ušití a dobrý materiál. Je to dárek. Můžete mi někdo doporučit, máte zkušenosti s někým, něčím?
istvanm28 - 16:28
Vstupte do diskuze
 Ráda bych znala vaše zkušenosti na jednorázové pleťové masky. Objevila jsem e-shop salondoma.cz, které jich má v nabídce strašně moc a neumím si vybrat.
lenka.nova13 - 13:23
Vstupte do diskuze
 Holky, je něco co vám pomáhá na vrásky ? něco co máte vyzkoušeného ? Budu ráda za typ.
martinaa2 - 20:56
Vstupte do diskuze
 Prosím nevíte někdo nějaký dobry tip proti padání vlasů? už jsem zkoušela všemožné masky, šampony, zábaly i různé prášky od levných jako biohair po ty drahé jako donna hair a nic:( Už delší dobu mi vypadávají ve větším množství než dříve, konečky roztřepené, vlasy suché a krepaté.... co s tím??? máte někdo nějaký tip? stále vyhazuji peníze a zbytečně...
veron999 - 18:23
Vstupte do diskuze
 Ahojky, chci si koupit nejake hodinky, nejak pekne se odmenit :) ale moc se ve znackach nevyznam, poradil by mi nekdo prosim? :) funkci a cenu zatim nejak neresim, ale barvu bych chtela asi spise cernou, at se hodi ke vsemu. :) dekuju
olga.polka - 09:17
Vstupte do diskuze
 Nedávno jsem četla článek o kosmetice do které se přidává ,,šnečí sliz". Příjde mi to dost nechutné, ale prý je to skvělá věc. Používáte někdo takovouto kosmetiku?? Funguje? Popřípadě nevíte kde ji sehnat? Předem díky za reakce
dancezprahy - 13:24
Vstupte do diskuze
 Ahoj, prosím nemáte některá radu, který svatební salon v Brně je dobrý a mají tam pěkné, kvalitní šaty na půjčení, ale zase ne hrozně předražené?? Jsem původem z vesnice, tak se moc nemám přehled... budu ráda za každá tip :-) díky
jaaajka - 22:31
Vstupte do diskuze
 Ahoj všichni, nemáte prosím nějaký nápad, návrh, radu, tip, cokoliv na téma second handy v Praze, kam rádi chodíte, kde mají nějaké dobré akce, slevy atd.? Díky moc :-)
zmrzlimka - 16:47
Vstupte do diskuze
 Tak pozor, musím se podělit o zkušenost s peelingovými ponožkami na nohy. 2 hodiny necháte působit a za pár dnů se vám sloupe veškerá stará a ztvrdlá kůže. není to žádný reklamní trik, kam se hrabe profi pedikúra. Poslední dobou jsem měla pocit, že čím víc mi tam nohy brousí, tím více kůže roste!
zumbagirl - 10:23
Vstupte do diskuze
 Vsichni o tom mluvi, jaky je to zazrak, tak bych se chtela zeptat na zkusenosti s touto latkou. Ktera kosmetika s touto kyselinou opravdu funguje ? Predem dekuji za informace.
lidushka - 16:00
Vstupte do diskuze
 http://www.slevynamiru.cz/cs/hit-letosniho-roku-pro-holky-i-kluky-sada-na-loom-naramky-podporte-kreativitu-vasich-deti-a-zazente-nudu-uplette-si-duhove-naramky/
Vstupte do diskuze
 Čauky, máte některá zkušenosti s prodlužováním vlasů? Zvládly jste to doma samy? Ráda bych to zkusila, tak uvítám jakékoliv rady :)
multybazar.eu. - 18:28
Vstupte do diskuze
 Ahoj ahoj, potřebovala bych vaše názory, pokud znáte sleek makeup, tak jaký se vám zdá a jestli jste s ním spokojené? Je to profi makeup a tak přemýšlím, že bych ho pořídila k nám do salonu... dělají ale i věci na domácí používání, takže se ptám na vaše zkušenosti :-)
slavule - 00:03
Vstupte do diskuze
 Dobrý den,otevřeli jsme pro Vás nový inzertní portál,kde si můžete bezplatně vkládat Vaše nabídky či poptávky.Tento inzertní portál Vám nabízí mnoho kategorií.Inzertní portál je přehledný a doufáme,že budete spokojení.Nalezne te nás na www.multybazar.eu S přáním pěkného dne.
Vstupte do diskuze
 Dobrý den, nemáte někdo prosím zkušenost s e-shopem crystales.cz ? Chtěla bych si od nich nakoupit nějaké skleněné pilníky, ale po špatných zkušenostech potřebuji nějaké kvalitní. Díky
Vstupte do diskuze
 Dobrý den, potřebuji nutně sehnat nějakou pěknou sadu na manikúru, ideálně třeba ručně malovanou, nemáte někdo tip? Vymyslela jsem si to jako dárek pro sestru a narozeniny se neúprosně blíží a já jsem nic pěkného zatím neviděla... Díky
slavule - 11:07
Vstupte do diskuze
Našla jsem na jednom eshopu moc pěkné sáčko, jenže vyjde na dva a půl, tak bych si ho chtěla předem zkusit. Jenže eshop nemá kamennou prodejnu. Dle tabulek velikostí by mi mělo být, ale váhám, zda si ho objednat. Co když mi pak nebude slušet? To budu složitě posílat zpět? Jak nakupujete hadry po netu?
luckam2 - 12:52
Vstupte do diskuze
 Ahojky holky .. našla jsem zajímavé, sice nenápadné, ale zajímavé stránky o kabelkám .. jsou tam velmi vstřícní ..a kabelká krásné . už mám doma dvě :-) Kalinka
gizela2 - 22:02
Vstupte do diskuze
 Dobrý večer, potřebovala bych poradit. Pracuji jako účetní v jedné větší firmě. Na oddělení jsem já, ještě jedna kolegyně a 6 dalších chlapů. Nosím do práce klasický kostýmek, nějaké ty silonky a lodičky. Ty lodičky si však nechávám v práci u stolu, kde si je vždy obuji. Jenže poslední dobou se mi stává, že se mi silonky hrozně lepí ke stélce. Někdy bývá i v lodičkách občas vlhko a jsou uvnitř podivné skvrny a vnitřek někdy zapáchá. Je to velmi nepříjemné v tom být celý den, navíc musím si brát denně nové silonky, protože jsou od nich zničené. Nedávno jsem si koupila do práce nové lodičky, ale už zase lepí a jsou někdy vlhké. Vypadá to, že s nimi někdo hýbe, když tam nejsem a vypadá to jako kdyby do nich lil nějakou tekutinu, ale nevím kdo by to dělal. Navíc proč by mi je takto záměrně ničil.
Vstupte do diskuze
Video se připravuje ...