Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Láska a vztahy

Láska a vztahy
Počet témat: 14
Počet příspěvků: 54
O mužích, problémech s nimi, opětované i neopětované lásce, sexu, žárlivosti, nevěře a vztazích vůbec...

Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.



Přidat nové téma
Dobrý večer, prosím o inspiraci na narozeninovou party pro dceru. Dá se někde koupit hezké papírové nádobí (kelímky, příbory, brčka....)? A nějaké veselé a originální dekorace? Díky :-)
limetka761 - 21:24
Vstupte do diskuze
 Dobrý den,otevřeli jsme pro Vás nový inzertní portál,kde si můžete bezplatně vkládat Vaše nabídky či poptávky.Tento inzertní portál Vám nabízí mnoho kategorií.Inzertní portál je přehledný a doufáme,že budete spokojení.Nalezne te nás na www.multybazar.eu S přáním pěkného dne.
multybazar.eu. - 11:55
Vstupte do diskuze
Dobrý den,otevřeli jsme pro Vás nový inzertní portál,kde si můžete bezplatně vkládat Vaše nabídky či poptávky.Tento inzertní portál Vám nabízí mnoho kategorií.Inzertní portál je přehledný a doufáme,že budete spokojení.Nalezne te nás na www.multybazar.eu S přáním pěkného dne.
Vstupte do diskuze
  kurzové sázení, velmi spolehlivé info http://cameso.webnode.cz/
Vstupte do diskuze
  kurzové sázení, velmi spolehlivé info http://cameso.webnode.cz/
Vstupte do diskuze
 Zkuste se zeptat astrologa. Pokud víte datum narození a nejlépe i čas Vašeho partnera, tak Vám řekne jaký je Váš osud. Napište mi o více informací.
lajdy - 01:04
Vstupte do diskuze
Mám podezření, že můj manžel spí s jinou ženou. Jak mohu zjisti, jestli je to pravda? Nechci se ho narovinu ptát. Na lži nejsem zvědavá. Chci se o tom přesvědčit sama.
verkanl - 14:09
Vstupte do diskuze
 Ahoj, je mi 28 let a měla jsem téměř 2-letý vztah s 26-ti letým mužem. Když jsme se seznámili, byla to láska na první pohled. Pro všechny ideální pár. Neustále jsme cestovali a byli spolu. Já musela po 3 měsících na dlouhou dobu pracovně odcestovat, což on od začátku věděl, ale protože to už tenkrát mezi námi bylo velmi silné, dohodli jsme se, že to zvládneme. Oba jsme dobře finančně zajištěni, tak jsme za sebou létali ke konci už téměř každý týden. Když jsem ještě byla v zahraničí, bylo to úžasné, přítel byl mou obrovskou oporou a vztah byl krásný. Když jsem se ale vrátila zpět, bylo náročné se opět sladit - přece jenom jsme každý nějakou dobu bydleli samostatně - a do toho se valil jeden problém za druhým - s bydlením, prací apod. Bylo toho na nás oba hodně a přestali jsme to zvládat. Hádky na denním pořádku a strašná žárlivost a naschvály - zejména z jeho strany, žárlivost a pocit nejistoty časem i z mé. Přestože jsme se oba neskutečně milovali. Několikrát jsem z toho utekla pryč, ale vždy se hned druhý den vrátila. Přítel to nesl těžce. Nakonec se rozhodl z toho vystoupit - z rozumu. Prý mě pořád miluje, jsem láska jeho života, ale utrápili bychom se. Byli jsme nějakou chvíli od sebe, ale psala mi jeho rodina, že to zvládá velmi těžce a jestli to ještě nemůžeme spravit. Vnímala jsem to tak, že by to měl být on, kdo se ozve, ale po tomto jsem se ozvala sama, neboť jeho rodina s ním pravidelně mluvila. On jim řekl, že mě má rád a strašně mu chybím, ale když jsem se ozvala já, choval se jako blázen a prý se se mnou nemůže vidět. Že by mu bylo zase hrozně. Nakonec jsme se ale zase viděli. Přítel se ke mně ale choval hodně zvláštně. Chladně, přestože jsem viděla, že mě stále velmi miluje. Třásl se, když jsem byla s ním - rozléval kafe apod., sex byl naprosto úžasný, ale začal neskutečně žárlit. Desítky sms a volání a potom se několik dní neozval, přestože jsme byli domluvení.. Tohle dříve nikdy neudělal, vždy na něj bylo spolehnutí. Důležité je asi zmínit, že jsme předtím žili téměř od začátku spolu. Řekl mi, že na mě nezdravě žárlí a že je to špatně. Prý to takhle s nikým neměl a je pro něj těžké vědomí, že má partnerku, kterou chtějí všichni. Prý se se mnou trápí. Nejsme v kontaktu více než 2 týdny a je to pro mě neskutečně těžké. Nade všechno jej miluji a neumím si představit bez něj být. Vím, že miluje i on mě, prý nemá ani pomyšlení na to, aby si hledal někoho jiného. Vím ale, že se neustále opíjí a chodí po barech a diskotékách. Chtěla bych ho zase zpátky, ale nevím, co mám dělat. Má u sebe stále mé věci, prý mi je postupně doveze, ale neozývá se. Vrátí se mi??
verkanl - 14:04
Vstupte do diskuze
Každá žena (jakéhokoliv věku, postavy, vizáže,...) to může dokázat. Napište si o více informací.
Vstupte do diskuze
Hezký den, momentálně doma s manželem řešíme celkem choulostivý problém, a to jeho nedostatečnou erekci. Osvědčili se nám jednorázové tabletky clavin, ale nedávno jsem četla o přípravku arginmax pro muže, který se užívá pravidelně a pak působí dlouhodobě, takže není třeba něco brát zhruba půl hodiny před sexem, ale můžete na to vlítnout kdykoliv. Nemáte náhodou někdo s tím výrobkem zkušenost? Hlavně, za jak dlouho to tak začne účinkovat? A jestli se to opravdu vyplatí?
sara2 - 14:13
Vstupte do diskuze
 Jsem z přítelem víc jak 2 roky a moc toužíme po miminku. On je skoro o 11 let starší než já. Po marných pokusech, jsme zjistili, že je přítel neplodný. Jeho spermie se pohybují pouze ze 40%. Po této diagnóze se přítel rozhodl, že žádné děti nechce. Umělé oplodnění nechce a adopci odmítá úplně. Je mi 24let a děti si moc přeji. Mám zůstat nebo odejít, i když ho moc miluji??
sara2 - 14:09
Vstupte do diskuze
 Reaguji na článek v časopise,je mi 50 a spíme s mužem každý jinde,hlavně proto,že máme každý jinou potřebu spánku,manžel po nocích kouká na sport v televizi,pak si zvykl usínat s puštěným rádiem,i když do sluchátek,stejně je to slyšet,o chrápání už není co diskutovat.Takže když jsem už byla každou noc vzhůru,jen muž sahal na kliku ložnice,bylo rozhodnuto.Hned jak se děti odstěhovaly do podnájmů,zabrala jsem dětský pokoj,mám tu televizi,už i počítač,který mi manžel sestavil,abych nelezla na jeho.Co se týká sexu,když neměl moc zájem předtím,není ani co řešit,vynutit se to nedá.Jen přeji těm ženám,co si tuto variantu nedokáží představit,že musí vedle svého muže ležet,aby to ten jejich cítil stejně a vydrželo jim to.
konrska - 16:31
Vstupte do diskuze
Video se připravuje ...