Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Oblačno 18°C

Osvěžte svou každodenní rutinu a vraťte svým dnům barvu!

21. listopadu 2017 | 00:00
Prezentace klienta |

Uvízli jste v zajetých kolejích, cítíte se zoufalí a unavení z každodenní rutiny? 88 % z nás uvažuje o změně svého životního stylu, abychom byli šťastnější. Nepotřebujete dělat razantní změny, abyste se cítili lépe. Stačí se držet následujících tipů!

Obnovte svou paletu barev

I malá změna vašeho vzhledu, může mít velký vliv na vaši náladu. Pořiďte si nový kousek oblečení, po kterém už dlouho toužíte, nebo vás při příchodu do obchodu okouzlí. Je jedno, jestli je to něco bláznivě barevného, či barevně umírněný, ale zároveň stylový kousek. Uvidíte, že se vám zvýší sebevědomí a vaše každodenní rutina najednou dostane zcela nový rozměr. Svět bude zářit veselejšími barvami.

Běžte ven

Většina z nás sní o tom, že bude každý den trávit více času venku. Co na tom, že je venku brzy tma, čerstvý vzduch ve spojení s přírodou dokáže zázraky. Uvidíte, že venkovní jóga, běh v parku nebo třeba jen klidná procházka přispěje k osvěžení vašeho organismu. Zkuste to, endorfiny fungují, nejen že budete mít dobrou náladu, ale budete na sebe neskutečně pyšní, že jste vyrazili.

Dodejte svému šatníku novou vůni

O tom, jak důležitou roli v životě každého z nás hrají vůně, není třeba dlouze hovořit. Co tedy svému oblečení a hlavně vám dopřát změnu? Nová vůně vám pomůže vybavit si příjemné vzpomínky, nebo vás na pár vteřin přenést na jiné místo. 64 % z nás má spojenou svěží vůni oblečení s pocitem štěstí. Jak to máte vy, jaká vůně je pro vás tou šťastnou? Evropané nejvíce hovoří o vůni mořského pobřeží (70 %), zahrady (62 %) a městského parku (55 %). Vůně inspirované těmito místy můžete nyní mít i u  vás doma, a to díky nové řadě aviváží Lenor Inspired By Nature.

Lenor Inspired by Nature – Shea Butter – pečující vůně inspirovaná výtažkem ze semen Máslovníku afrického – bambuckého másla. Bílé pižmo a jantar vytvářejí sametový dotek na vašem oblečení.

Autor: Procter and Gamble

Lenor Inspired by Nature – Deep Sea Minerals – svěží a uklidňující vůně s mořskými elementy inspirovaná ostrovy ve Středozemním moři.

Autor: Procter and Gamble

Lenor Inspired by Nature – Silk Tree Blossom – strhující vůně inspirovaná okrasnou květinou Albízií růžovou. Příjemné dřevité elementy poskytují jemný pocit na vašem oblečení.

Autor: Procter and Gamble

Doporučená maloobchodní cena aviváží Lenor Inspired by Nature je 69,9 Kč (750 ml), 119,9 Kč (1380 ml). Cena se může u jednotlivých prodejců lišit.

Video se připravuje ...