Neděle 20. září 2020
Svátek slaví Oleg, zítra Matouš
Polojasno 20°C

20 sexy mužů, kteří by mohli v roli Jamese Bonda nahradit Daniela Craiga

21. listopadu 2015 | 06:00

Spectre bylo údajně poslední bondovkou, ve které se v roli agenta 007 objevil Daniel Craig. Ať se nám to líbí nebo ne, zdá se, že ho bude muset někdo nahradit. Který ze sexy herců Hollywoodu by se vám v roli Jamese Bonda líbil nejvíc?

Nedlouho před listopadovou premiérou poslední bondovky s názvem Spectre se představitel agenta 007 Daniel Craig v jednom z rozhovorů nechal slyšet, že by raději rozbil skleněnou tabulku holýma rukama a podřezal si žíly na zápěstí, než aby si střihl roli Jamese Bonda v dalším filmu.

Pokud to myslí vážně a nepřesvědčí ho scénář, producenti ani honorář, který by ho za další bondovský blockbuster čekal, budou se muset Sony Pictures Entertainment poohlédnout po jiném fešákovi, který by se role agenta 007 zhostil.

A mají opravdu nelehký úkol. Zůstanou u tradice, že Jamese Bonda může hrát jen herec s britským přízvukem, nebo se odváží zvolit i jinou národnost? Vsadí na známá jména idolů mnoha žen, jako jsou například Ryan Gosling nebo Jamie Dornan? Nebo bude jejich volbou například někdo, kdo už má s rolí superhrdiny mnoho zkušeností, jako je mají Christian Bale nebo Henry Cavill?

Nejdiskutovanějším jménem, které se v roli Bonda skloňuje nejčastěji, je Idris Elba, tím, koho by si fanoušci nejvíc přáli, je David Beckham. No, vypadá to, že se budeme muset nechat překvapit. Podívejte se ve fotogalerii na 20 sexy a charizmatických herců, kteří by se na roli 007 hodili nejvíce.