Kam na víkend? Sport, hudba i design jsou vám k dispozici | Pro ženy | Blesk.cz

Kam na víkend? Sport, hudba i design jsou vám k dispozici

5. srpna 2016 | 06:00

Hudba, design, krásné počasí, koupačka, sport a super biják, to všechno si můžete tenhle víkend užít. Stačí si jenom vybrat tu správnou akci! Pobavíte se jak bez dětí, tak s nimi. 

Sázavafest

Důvodů strávit první srpnový víkend na Sázavafestu je spousta. Zazpívá tam úžasná Skye Ross ze skupiny Morcheeba. Wohnout budou nejen hrát, ale můžete se těšit i na autorské čtení z jejich knihy. Jako jedna z hlavních hvězd vystoupí Mike Spirit, kterému se daří, na co sáhne. Nebudou chybět ani Vladimir 518, Monkey Business, Mig 21, bez nichž se neobejde žádný pořádný festival. A na všechny ty koncerty uvidíte nejen z parketu, ale i z ochozu obrovského sudu, v jehož barech si můžete dát svoji oblíbenou whiskey na spoustu způsobů. Přijďte se vlnit s celou rodinou. Víc tady!

High Jump

Všem fanouškům koupání a skoků do vody, spojených s hudbou, dobrým jídlem a chlazeným nápojem připravili pořadatelé High Jumpu opět zajímavý koktejl zábavy. Blázny, kteří skáčou do vody z šílených výšek, můžete pozorovat z nafukovacího lehátka přímo z vodní plochy. O adrenalin jistě nebude nouze. O hudební doprovod se postará plejáda českých kapel. Podrobný program najdete na jejich stránkách. 

Do kina

Tento týden proběhla premiéra akčního sci-fi filmu Suicide Squad  neboli Sebevražedný oddíl a dorazilo mnoho známých tváří. Film s hvězdným obsazením si můžete užít i ve 3D. Svět ohrožuje neznámá věc na kterou je každý krátký. Spojí se tedy ti největší zločinci celého světa, jež si odpykávají své tresty ve věznicích a utvoří skupinu, jež se bude snažit nepřítele porazit a zachránit svět.

Povaleč

“Kdo si myslel, že jubilejní desátý ročník festivalu Povaleč bude poslední, se pěkně spletl. 4. - 6. 8. 2016 se uskuteční další ročník, nesený ve stejném duchu a dělaný se stejným nadšením jako ty předchozí. V nádherné barokní obci Valeč na Karlovarsku můžete opět zažít tři dny nabité rozmanitým programem, vhodným pro děti i dospělé,” říká jeden z hlavních organizátorů Jan Hyk. Podrobný program

Dyzajn market

První srpnový víkend ožije Piazzeta Národního divadla opět dyzajnem. Doprovodný program bude bohatý, kapely, divadla, workshopy, DJs. Na pódiu vystoupí Sunflower Caravan, The Silver Spoons, Sóloví písničkáři a muzikanti Alasdair Bouch, Hearn Gadbois a Cirkus Ponorka. Těšit se můžete také na divadlo Damúza a KAKÁ s jejich představením pro celou rodinu. Čeká nás nekonečná zábava i v dětském koutku s workshopy pro děti i dospělé: oblíbené Ponrepo dětem, Krasohledy, Jazyková škola Keytone, i workshopové novinky od Studia Malíská, Ani-Muk, Nakladatelství Meander, Charity Gums a Vařím v ateliéru, maluju v kuchyni. Co tam ještě najdete, podívejte se zde.

 

Diskuse ke článku
.