Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C

Oživlé panenky Barbie: Ženy posedlé dokonalým vzhledem plastové panenky

 • Seznamte se s oživlými panenkami Barbie.
  19. prosince 2013 | 06:00

  Někdo sbírá modely autíček, jiný poštovní známky a pak existují ženy, které tráví volný čas stylizováním se do panenky Barbie. Podívejte se na ženy, které jsou doslova posedlé "dokonalým" vzhledem a růžovou barvou.

 • Lhouraii Li

  ...
  Seznamte se s Lhouraii Li, živou panenkou Barbie, která tráví denně 4 hodiny před zrcadlem a "vylepšuje" svůj vzhled. Svou image se snaží ukázat oddanost japonskému módnímu stylu a panence Barbie.

  Jednadvacetiletá "nehtařka" nosí speciální čočky a nalepovací řasy, aby její oči vypadaly obrovské. Také si holí obočí a několik let se učila správně nalíčit, aby byl konečný efekt podle jejich představ.

 • Valeria Lukyanova

  ...
  Ukrajinská Barbie má extrémně štíhlý pas (46cm), obrovské modré oči a vlasy až k pozadí. Zarytě ovšem tvrdí, že její vzhled je výsledek dlouholeté dřiny a odmítá tvrzení, že podstoupila plastické operace. Také tvrdí, že mimotělesné cestování a vede esoterické semináře.

  Svůj běžný den prý odstartuje několikahodinovým líčením, pokračuje masáž a surfování po internetu. Odpoledne si zajde do posilovny, potom s kamarádkou na nákupy a večer připravuje večeři pro svého přítele. Ano, opravdu náročný den!

 • Olga Oleynik

  ...
  Další s oživlých Barbie je zároveň nejlepší přítelkyní panenky Valerie Lukyanové. Olga, která si nechává říkat Dominica, potkala Valerii zhruba před šesti lety a od té doby se prezentují jako "Barbie sestry". Prý nezáleží na tom, že nejsou pokrevní příbuzné, protože duševně jsou jako dvojčata.
 • Barbie Kylie

  ...
  Teprve osmiletá Kylie trpí touhou své matky, která si nepřeje nic jiného než úspěchy své dcery v soutěžích krásy. Sotva se Kylie naučila mluvit začala s matkou obcházet jeden casting za druhým. Jakmile začala sklízet úspěchy, začala být její matka posedlá.

  Kylie je zvyklá na barvení vlasů, silné vrstvy make-upu a promenádu v plavkách. Ve svých osmi letech vypadá jako by z oka vypadla panence Barbie.

 • Angelyne

  ...
  Nikdo dodnes netuší, odkud se tahle přestárlá imitace Barbie vzala. Známá je díky tomu, že si v Americe kupuje reklamní plochy, na kterých nechává vyvěšovat své fotografie v nadživotní velikosti.

  Pomocí plastických operací a příšerných (převážně růžových) kostýmů se snaží co nejvíce podobat panence Barbie. Tenhle přízrak vlastní i růžový Chevrolet a psíka, kterého obléká výhradně do růžových oblečků. Svůj věk zatím úspěšně tají.

Diskuse ke článku
.