Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 21°C

Čínský pár dohromady váží 394 kilo! Sex je pro ně tabu!

10. srpna 2017 | 06:00

Číňanovi Lin Yueovi a jeho manželce Deng Yang ještě nebylo ani 30 a už je sužují velké zdravotní problémy. Dohromady totiž váží 394 kilo. Špatně chodí, dýchají a sex už znají jen z obrázků. Jejich velká těla jim totiž pohlavní styk neumožňují. 

Jediné, co tyhle dva žrouty chrání před absolutním zostuzením, je fakt, že se rozhodli se svou morbidní obezitou něco dělat. Chtějí se totiž konečně pomuchlovat a zplodit potomka. Kvůli hubnutí dokonce odcestovali 2735 km z provincie Sečuán do Ťi-linu, aby podstoupili odtučňovací kúru.

Lin Yueův pas zatím měří 160 cm, jeho ženy dokonce 170 cm. Za svůj vzhled, který nezpůsobilo nic jiného než nadměrné přejídání, se samozřejmě stydí, takže se přiznali, že raději ani nevycházejí moc z domu, pokud nemusí, a jídlo a oblečení nakupují online. Není třeba dodávat, že v komunistické Číně příliš obézních lidí není.

Společně nyní podstupují léčbu, snaží se cvičit, chodit na pásu a lékaři jim pozměnili razantně jídelníček. Než ale zhubnou, potrvá to. Pokud ale chtějí mít dítě a nechtějí pod kudlu, tak to jinak nepůjde. Snad jenom svou ratolest vychovají s lepšími stravovacími návyky.

 

 

Autor: shp
Video se připravuje ...