Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Kde trávíte nejraději čas? No přece v posteli. Tak si ho náležitě vychutnejte!

14. dubna 2014 | 14:54
Prezentace klienta |

Víte, co je nejdůležitější součást procesu kvalitního spánku? Chcete si vychutnat odpočinek tak jako nikdy předtím? Pak dbejte na to, aby vaše ložní prádlo bylo svěží a voňavé po co nejdelší dobu.

Postel není jen věc

Sami dobře víte, že postel není jen obyčejný nábytek v bytě, ale pro většinu z nás je místem, kde trávíme čas odpočinku, a proto by se v ní měl člověk cítit příjemně a uvolněně. Hezké a voňavé ložní prádlo dokáže ovlivnit kvalitu spánku, rychlost usínání a také pocit po probuzení. Prostě z vaší postele udělá tak příjemné místo, jak si zasloužíte. Pokud dopřejete svému ložnímu prádlu aviváž Lenor, setkáte se s hebkostí a dlouhotrvající svěží vůní, která na vás dýchne po každém ulehnutí.

Vůně zůstává dlouho a dlouho

Pokud se ptáte, čím je Lenor tak jedinečný, že jeho vůně zůstává oproti jiným avivážím tak dlouho intenzivní, přinášíme vám odpověď. Za skvělým účinkem Lenoru totiž stojí speciální technologie v podobě mikrokapslí s vůní, které se neuvolňují nepřetržitě, jako je tomu u obyčejných aviváží, ale tyto mikrokapsle udržují vůni až 7 dní, dokud kapsle nepraskne. Díky tomu si ložní prádlo zachovává úžasnou vůni po celý týden.

Dodejte vašemu ložnímu prádlu dlouhotrvající svěžest od Lenoru a vychutnejte si spánek plnými doušky!

Video se připravuje ...