Úterý 5. března 2024
Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav
Oblačno 11°C

Vybíráte sedací soupravu? Neomezujte se prostorem

4. února 2014 | 00:00
Prezentace klienta |

Sedacích souprav existuje celá řada. Jak si tedy vybrat tu správnou? Bytoví architekti doporučují nejdříve si odpovědět na základní otázky. Jaký požadujete tvar a velikost sedací soupravy. Ať už jsou vaše představy jakékoliv, specialisté z firmy Montero vám vždy pomohou je realizovat. Sedací soupravy jsou stavebnice, proto se velmi snadno přizpůsobí prostoru, kde budou umístěny a také vašim potřebám.

Ve firemní prodejně v Praze Průhonicích Čestlicích (naproti Aquaparku) jsou vystaveny sedací soupravy na největší ploše v České republice. Můžete si na sedačky sednout, lehnout, osahat si je. Ochotný personál vám ukáže, jak se sedací soupravy dají lehce přestavět. „Pro lepší představivost a na ukázku, jak lze vytvořit i více variant používáme magnetické tabulky, na kterých se zákazníky pomocí magnetických tvarů sestavujeme výslednou podobu. Díky tomu, že sedací soupravy jsou stavebnice, zákazníci se vejdou do požadovaných rozměrů,“ popisuje zkušenosti specialistka Dagmar Hajná z prodejny v Průhonicích, kam denně chodí desítky lidí vybírat sedací soupravy, postele a nábytek do obývacích a dětských pokojů. Stavebnicový systém umožňuje navrhnout sedací soupravu do jakéhokoliv prostoru. Nejste tedy omezeni rozměry svého pokoje.

Autor: Montero

Moderní sedací soupravy jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí uživatelů. Hovoříme o tzv. funkčnosti sedací soupravy. Patří sem polohovací opěrky, podhlavníky, relaxační rohy a možnost posunu opěráků do různých poloh – na sezení i na ležení.  „Firma Montero vyrábí kvalitní nábytek, který jsme doplnili o nabídku sedacích souprav německého výrobce. Každý model, který jde do výroby, se testuje. Německý výrobce, se kterým spolupracujeme, má dlouholeté zkušenosti, vlastní vývojové oddělení a zkušebnu o ploše dvou tisíc metrů. Naprosto přesně víme, že prodáváme ty nejkvalitnější sedací soupravy,“ říká majitel firmy Montero Vladimír Kubeš.

Autor: Montero

Vybrat si správnou sedací soupravu není tak těžké. Platí zde pravidlo, že by vám měla padnout do oka, být příjemná na dotek a její ergonomické linie by měly vyhovovat vašemu tělu. S prostorem a tvarem si hlavu lámat nemusíte, díky stavebnicovému systému sedacích souprav dodávaných firmou Montero si sestavíte sedačku podle svých představ. 

Video se připravuje ...