Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Dopřejte si svého architekta

9. prosince 2013 | 00:00
Prezentace klienta |

Úpravy interiérů, rozmístění nábytku, výběr vybavení pokojů je investicí, kterou děláme pouze několikrát za život, někdo dokonce jenom jednou. Může se jednat o byt, dům, chalupu. V každém případě je rekonstrukce, nebo realizace nových bytových prostor zásadní nejen pro naši peněženku, ale i pro náš život, protože si vytváříme místo, kde budeme bydlet a žít.

A tady se vyplatí využít služeb odborníka – architekta. Ten totiž dokáže vdechnout prostoru duši a nabídnout komplexní řešení místností ve vztahu k možnostem a technickému vybavení bytu a domu. Spolupráce s architektem je nezbytná. Koneckonců vytváříte si bydlení pro sebe a musíte se v něm cítit pohodlně a podle svého. Službu firemního architekta poskytuje český výrobce a dodavatel nábytku Montero. „Většina zákazníků má hrubou představu o tom, jak by jejich byt a pokoje v domě měly vypadat. Našim úkolem je správně dispozičně navrhnout rozmístění jednotlivých prvků, pracujeme s technickými možnostmi pokojů a přizpůsobujeme nábytek podle životního stylu i podle životního období. Můžeme navrhnout dětský pokoj tak, aby se z něj po několika letech stal dostačující studentský pokoj,“ přibližuje architekt firmy Montero Jan Čermák.

Autor: Montero

Zásadním nástrojem pro plánování vybavení interiéru je 3D grafický návrh, kde přesně vidíte budoucí možné uspořádání a styl místností. Grafický návrh připraví architekt i s variantním řešením a cenovou kalkulací. Možný je i opačný postup, a to tak, že sdělíte architektovi, kolik peněz máte k dispozici na dané vybavení interiéru a architekt bude hledat nejvhodnější řešení. Výhodou služby firemního architekta Montero je v tom, že cena návrhu se odečítá od kupní ceny nábytku. Jinak řečeno – dopřejte si svého architekta zdarma.

Video se připravuje ...