Uma Thurman (43) je pořád sexy: Hvězda filmu Kill Bill nafotila kalendář | Pro ženy | Blesk.cz

Uma Thurman (43) je pořád sexy: Hvězda filmu Kill Bill nafotila kalendář

13. listopadu 2013 | 15:03

Už po patnácté vydává společnost Campari svůj luxusní kalendář a jeho tváří se tentokrát stala herečka Uma Thurman (43). Na dvanácti fotografiích ukázala hvězda filmu Kill Bill, že je pořád velká kočka.

Uma vybízí k cestování

Kalendář představuje okno do světa, kterým láká příznivce Campari k objevitelským cestám. V kalendáři jsou zobrazeny oslavy a svátky napříč všemi kontinenty. Můžete se stát svědky dávného rituálu oslavujícího příchod letního slunovratu v Anglii obklopeni záhadnými kameny, které tvoří známá megalitická památka Stonehenge, nebo zakusíte karnevalové veselí Reveillon při největších světových oslavách nového roku v Brazílii.

„Musím říct, že kalendář je hotové umělecké dílo a perfektně zachycuje pozitivní energii a radost, kterou lidé po celém světě při oslavách všeho druhu zažívají. Fotograf Koto Bolofo odvedl naprosto fantastickou práci a inspiroval mě po celou dobu focení. Oslavy jsou intenzivním prožitkem a já cítím, že lidé po celém světě si je i prostřednictvím tohoto kalendáře dokáží lépe představit,“ říká hvězda kalendáře Uma Thurman.

Hvězdná společnost

Nafocením kalendáře se herečka zařadila mezi opravdu hvězdnou sestavu hereček, do které patří Jessica Alba, Penélope Cruz, Milla Jovovich nebo Eva Mendes.