Emma Thompson odpustila Heleně Bonham Carter, že jí svedla manžela | Pro ženy | Blesk.cz

Emma Thompson odpustila Heleně Bonham Carter, že jí svedla manžela

12. listopadu 2013 | 15:34

Hvězda filmu Láska nebeská, herečka Emma Thompson (54) se nedávno v show Ellen DeGeneres rozpovídala o tom, jak dlouho jí trvalo smířit se s nevěrou svého bývalého manžela a také o tom, že se dokázala se svou sokyní v lásce, herečkou Helenou Bonham Carter (47) usmířit.

Herečka Emma Thompson se o nevěře svého bývalého manžela herce a režiséra Kennetha Brannagha (52) rozpovídala poprvé od rozvodu, který proběhl v 1995, a po kterém se doslova zhroutila a trpěla depresemi. Jedinou výhodu, kterou jí toto zklamání přineslo, byla osobní zkušenost pro roli v kultovním snímku „Láska nebeská“, kde ztvárnila podváděnou manželku.

Emma Thompson
„Měla jsem ohromnou praxi v pláči, pak jsem musela jít ven a být veselá, posbírat kousky mého srdce a dát je do šuplíku,“ řekla.

Síla odpuštění

Přesto že si prošla peklem, když její bývalý muž se svou milenkou ještě další 4 roky randil, své herecké kolegyni po čase odpustila

„Nemůžete v sobě pořád držet něco takového, jako je zlost. Je to zbytečné a já na to nemám energii. S Helenou jsem se usmířila už před lety a jsem za to ráda,“ řekla herečka, která přiznává, že mezi ní a Helenou Bonham Carter jsou jisté podobnosti v povaze i šíleném stylu oblékání „Možná to je důvod, proč nás Ken miloval obě. Navíc Helena je opravdu úžasná žena.“

Klobouk dolů, Emma Thompson je prostě chytrá žena, která si nechtěla na vždycky kazit auru a ani pracovní příležitosti. S Helenou se totiž setkala například v sérii filmů o Harrym Potterovi, kde si navíc zahrál i onen nevěrník Kenneth Brannagh.