Pátek 8. prosince 2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno, sněžení 0°C

Strašná nádhera! Halina Pawlowská se opět předvedla, chybí jí láska

8. listopadu 2012 | 17:19

VIDEO: Obrovské množství českých VIP i psů všech ras a velikostí se sešlo na monstrózní akci Haliny Pawlowské, která se celá nesla ve znamení lásky a přátelství.

Pro ženy a muže, kteří touží po lásce a jsou kvůli ní schopni všeho, napsala Halina další knihu humorných povídek. A za účasti velké řady českých VIP ji ve středu večer pokřtila.

„Knížka Strašná nádhera je o  tom, že láska je strašná dřina, která ale stojí za to! A když ne…tak je to blbý,“ smála se Halina a dodala: „je to knížka povídek, kterou když přečetla má vydavatelka jako první čtenářka, tak řekla: ‚Halino! Ty se potřebuješ zamilovat!‘.“

Podle autorky je proto kniha povídek určená hlavně pro ženy a muže, kteří touží po lásce a jsou kvůli ní schopni všeho. „Je to kniha o tom, jak strašné to mají ženy s muži, jak strašné to mají muži s ženami, a jak nádherné je, že se navzdory tomu dokážou vzájemně milovat,“ nastínila Halina Pawlowská. Pořád prý totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější, a že když se v mužských očích náhodou objeví jiskra, je neodpustitelným hříchem ji zdusit!

Video se připravuje ...
Halina pokřtila knihu a byla to Strašná nádhera! • VIDEO: Lenka Chvostová

Jako kmotru knihy si Halina vybrala svou přítelkyni Báru Basikovou, která se této role ráda a ochotně ujala. Na správný průběh křtu pak dohlížel kněz Zbigiew Czendlik.

Nekřtilo se však šampaňským, ale poněkud netradičně, psími granulemi. A tím šťastným pejskem, který se hlavní role ochotně ujal, byla čivava Karla Štědrého.

Ptáte se proč? Vysvětlení je zcela prozaické. Protože se celá akce nesla ve znamení lásky a přátelství a pes je vnímán jako nejvěrnější přítel člověka, měl proto i on zde své místo.

Na křest, kterým provázel Petr Lesák, byla pozvána i řada českých VIP, mezi kterými byli Monika Absolonová, Iva Hütnerová, David Kraus, Jiří Krampol, Monika Marešová, Hana Mašlíková, Karel Štědrý, Richard Tesařík a to i se svými psy. Zpěvačka Hanka Křížková dorazila i se svým plyšákem, růžovou pudlicí Bibi.

Podívat se přišla i Dana Batulková, Bohouš Josef, Vladimír Kratina, David Kraus, Jaroslav Svěcený, Milan Šteindler, Jana Šulcová a Jana Švandová, ti ale bez čtyřnohého doprovodu.