Pamela Anderson, sexsymbol s romantickou duší. Nikdy nezažila švédskou trojku! | Pro ženy | Blesk.cz

Pamela Anderson, sexsymbol s romantickou duší. Nikdy nezažila švédskou trojku!

1. července 2020 | 06:00

Pamela Anderson dneska slaví třiapadesáté narozeniny a faktem je, že vypadá pořád skvěle. V obličeji je znát zásah plastických chirurgů, ale těmto procedurám se nikdy nebránila a netajila se s tím. Vždyť její obří vnady, kterými pobláznila celý mužský svět, byly také umělé. Ovšem Pamela, ač si ji všichni představovali jako tu největší poběhlici, byla v hloubi duše největší romantička.

Od momentu, kdy se objevila v červených plavkách s plovákem v podpaží a ladnými skoky pobíhala po pláži a zachraňovala tonoucí v seriálu Baywatch, stala se z ní celebrita, již znal celý svět. Muži ji milovali, názor žen se trochu lišil. Ovšem její vyzývavý vzhled a domácí erotická videa, jež unikla na veřejnost, jen posilovaly představu o jejích mravech. Fanoušci magazínu Playboy ji samozřejmě znali již dříve. Vždyť se během let objevila na třinácti titulních stranách.

Když se jí jeden z jejích příznivců zeptal na zkušenosti se sexem ve více lidech, nestyděla se odpovídat. „Nikdy jsem neměla tento druh sexu, všichni mí partneři byli příliš žárliví a ani já jsem po tom nijak netoužila. Zní to možná lákavě, ale jsem moc romantická. Nepřitahuje mě sex bez lásky a závazků. Sex pro mě není automatický, je to příliš intimní záležitost plná tajemství.“ Nikdy netoužila po mužích, kteří ji zbožšťovali, protože byla vždy přesvědčena o tom, že pokud ji uvidí příliš dokonalou, budou se cítit méněcenní a hledat pozornost jinde.

Pamela má za sebou několik vztahů a mezi jejími partnery byl rocker Tommy Lee, s nímž má dva dospělé syny. Její slabost pro muzikanty pokračovala ve vztahu s Kid Rockem. Jejím posledním nevydařeným vztahem byl fotbalista Adil Rami. V lednu tohoto roku se objevily zprávy o tom, že se znovu provdala. Byla to její čtvrtá svatba, stejný počet svatebních ceremonií má na kontě i její staronový partner. Pětasedmdesátiletý producent Jon Peters chodil s Pamelou před více než třiceti lety a jejich znovuobjevená náklonnost vypadala slibně. Bohužel, necelých čtrnáct dní po svatbě oznámili, že se jejich cesty opět rozcházejí. Pamela tvrdí, že nevyplnili žádné svatební dokumenty, a tudíž o svatbu nešlo. Prohlásila ovšem, že by se moc ráda vdala ještě jednou v životě. Jednou a napořád.