Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Celebrity na síti: Zasnoubení, svatba a další miminko

 • 22. července 2017 | 06:00

  Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit?

 • Miranda Kerr

  Modelka Miranda Kerr (34) kráčela k oltáři už podruhé. Provdala se za miliardáře Evana Spiegela (27). V šatech, které jí na míru navrhla kreativní ředitelka módního domu Dior, působila nesmírně elegantně. Svatba proběhla v tajnosti už před dvěma měsíci, ale až teď se Miranda pochlubila několika snímky na Instagramu.

   

  Miranda Kerr se provdala za Evana Spiegela.
  Autor: Instagram.com

 • Dáda Patrasová

  Dáda Patrasová (61) neodolala světu Instagramu a od konce června na jejím profilu dadapatrasova_oficiální můžete sledovat střípky z jejího života. Nyní je na dovolené se svým přítelem v italské Kalábrii, odkud Vito (48) pochází. 

   

  Dáda Patrasová s přítelem Vitem
  Autor: Instagram.com

 • Jessica Alba

  Jessica Alba (36) se pochlubila šťastnou novinkou: čeká třetí dítě! Na boomerangové video se můžete podívat na jejím profilu @jessicaalba.  Za Cashe Warrena se provdala v roce 2008 a vychovávají spolu dvě dcery. 

  Jessica Alba
  Autor: Instagram.com

  Také vždy obdivujete krásné vlasy Jessiky Alby? Naučte se je natáčet stejně, jako to dělá ona:

  Video se připravuje ...
  Jessica Alba ukazuje, jak si vytvořit přirozené vlny za 5 minut • VIDEO: youtube.com_InStyle/BPŽ

 • Leoš Mareš

  Leoš Mareš (41) si užívá volna od moderování v rádiu a vyrazil s přítelkyní Monikou Koblížkovou na dovolenou. Tentokrát si užívají krásné moře v Japonsku. "Mám ji na krku," píše u fotky.

  Leoš Mareš s přítelkyní Monikou
  Autor: Instagram.com

 • Sandra Parmová

  Moderátorka zpráv na FTV Prima Sandra Parmová moderuje i v devátém měsíci. "A když se ještě do něčeho v kostymérně vejdu, tak se až do pátku uvidíme," píše u fotky na Instagramu. Pátkem myslela 21. července, poté odchází na mateřskou dovolenou, ale do práce má v plánu se vrátit brzy.

   

  Sandra Parmová
  Autor: Instagram.com

 • Vlastina Svátková

  Vlastina Svátková má pro vás tip, jak vnést do manželského života trochu vášně: "Ideální novinka do vaší ložnice. Pro manžela i dítě spící ve vaší posteli. Uvidíme, kdo se lekne první..."

  Vlastina Svátková
  Autor: Instagram.com

  Video se připravuje ...
  Vlastina Svátková z První republiky nám ukázala unikátní snubní a zásnubní prsten • VIDEO: Igor Hellebrandt/BPŽ

 • Nikol Moravcová

  Herečka a blogerka Nikol Moravcová se na své oslavě 30. narozenin zasnoubila. Se svým přítelem je teprve čtyři měsíce, dali se dohromady přes Tinder, což mimo jiné prozradila i na svém blogu. Podle Nikol délka jejich vztahu vůbec nehraje roli, protože prostě ví, že je to ten pravý. A my jim přejeme hodně štěstí! Jak celé zasnoubení probíhalo, se dozvíte na blogu Bloges Robes. 

  Nikol Moravcová
  Autor: Instagram.com
   

 • Anna Kadeřávková

  Hubeňoučká blondýnka Anna Kadeřávková (19) klame tělem! Za krásnou postavu může vděčit genům, protože zelenině neholduje: "Jó, holt nejsem úplně ten typ, co by si ujížděl na salátkách..." U fotky nechyběl tag "pane bože děkuji za geny".

  Anna Kadeřávková
  Autor: Instagram.com

Autor: red
Diskuse ke článku
.